Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy wspólnie z nami promują ideę cyfrowych publikacji wśród swoich klientów i czytelników. Proponują e-prasę, e-książki i książki audio na preferencyjnych warunkach jako wartość dodaną, nagrody, bonusy. Państwa firma również może dołączyć do tego grona - zapraszamy do współpracy. Poniżej znajdą Państwo listę przedsiębiorstw, które już z nami współpracują i aktywnie polecają e-wydania.


Arta Tech specjalizuje się w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego (E Ink), tworzy oprogramowanie do czytników książek elektronicznych, dla wygody czytelników, a także do celów edukacyjnych. Firma buduje też i integruje kompletne rozwiązania informatyczne dla wsparcia e-czytelnictwa oraz specjalistyczne platformy, do dystrybucji e-książek. Jako dystrybutor e-czytników Onyx Boox, Arta Tech dba o najwyższą jakość swoich produktów, prowadzi także w Polsce europejski autoryzowany serwis czytników sprzedawanych przez naszych partnerów.


 

Brief - AdPress Wydawnictwo Reklamowe powstało we wrześniu 1999 r. Od początku swojej działalności firma jest wydawcą Pierwszego Magazynu Marketingu i Sprzedaży „Brief". „Brief" skierowany jest do osób związanych zawodowo z marketingiem i sprzedażą, mediami, agencjami reklamowymi, domami mediowymi, firmami badawczymi. Jego czytelnikami są również studenci kierunków ekonomicznych oraz wszyscy ci, którzy chcą dowiedzieć się, jak zastosować narzędzia marketingowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży. W maju 2006 roku Pierwszy Magazyn Marketingu i Sprzedaży „Brief" ukazał się w zmienionym layoucie. Magazyn stał się bardziej przejrzysty, można znaleźć w nim więcej case'ów, informacji merytorycznych, więcej marketingu mediów i reklamy. Inne projekty: BriefIndex, BriefPanel, Brief for Poland, Akademia Briefu.


 

Profi-Lingua jest jednym z największych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce. Mamy ogromne doświadczenie w uczeniu języków obcych. Działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1991 roku. Prowadzimy zajęcia w kilkunastu oddziałach w Polsce, mieszczących się w lokalizacjach w centrum największych miast. Od wielu lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingu szkół językowych w Polsce, organizowanym przez tygodnik "Newsweek", już po raz trzeci z rzędu otrzymaliśmy Złoty Laur Klienta w kategorii "Szkoły Języków Obcych".

Nasz profesjonalizm dostrzegają także państwowe instytucje edukacyjne. Otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty. Prowadzimy kursy obejmujące naukę ośmiu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i czeskiego. W ofercie Profi-Lingua znajdują się kursy językowe o różnym profilu m.in.: standardowe, egzaminacyjne, intensywne, konwersacyjne, dla osób wyjeżdżających za granicę oraz kursy specjalistyczne. Efektywny sposób zarządzania pozwala nam zaoferować naszym klientom kursy w przystępnych cenach, przy zachowaniu najwyższej jakości.


 

Nasz serwis informacyjny, to źródło wiedzy dla osób, które planują zakupy sprzętu RTV, AGD, pasjonują się motoryzacją, modą, podróżami, szukają informacji o premierach wydawniczych i imprezach kulturalnych oraz na wiele innych tematów. Chcesz robić szybkie i tanie zakupy, odzyskując przy tym część wydanych pieniędzy? Nic prostszego. Za naszym pośrednictwem trafisz do ponad 1500 sklepów w Polsce, które oferują tysiące artykułów w systemie cashback. Raz dziennie bierzesz również udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Portalu Bazaria.pl i poświęcisz kilka minut dziennie na sprawdzenie wyników losowań.. Za nic nie płacisz - nagrody rozlosowujemy za darmo i przesyłamy Ci za darmo.


Wydawnictwo Sportlive24 S.A. powstało w 2007 roku i obecnie jest wydawcą MAGAZYNU FUTBOL, największego na rynku miesięcznika o piłce nożnej. Siłą magazynu są bezkompromisowość i dążenie do prawdy. Kontrowersyjne materiały, rzetelne analizy i zajmujące wywiady.

Nasz zespół redakcyjny skupia najlepszych dziennikarzy i komentatorów, a korespondentami są popularni dziennikarze z całego świata. To dzięki nim co miesiąc, do rąk Czytelników trafia magazyn wydawany na najwyższym poziomie merytorycznym i edytorskim, czego dowodem są wyniki badań dotyczących oceny atrakcyjności czasopisma przyznające nam najwyższe noty.

Jak na sportowców przystało, postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, udowadniając, że zachowując wysoką jakość można pisać o sporcie i promować go w przystępnej dla Czytelnika cenie.


 

EFT - Firma Eurofinance została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiego rynku finansowego, a następnie rozszerzyła swoją doradczą działalność na rynek usług, handlu oraz główne sektory produkcji przemysłowej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie finansów, zarządzania i szkoleń oraz zapewniamy biznesowe podejście do realizowanych projektów. Do podstawowych usług świadczonych przez wyspecjalizowane spółki należą: - Szkolenia otwarte i konferencje - Szkolenia wewnętrzne (in company) - Kursy i szkolenia cykliczne - Szkolenia w systemie e-learning - Raporty i ekspertyzy Zapewniamy elastyczność we współpracy oraz bieżące dopasowywanie oferowanych usług do indywidualnych wymagań klienta. Jednocześnie efektywna organizacja naszej grupy pozwala nam na ograniczenie kosztów, a poprzez to zapewnia konkurencyjne ceny naszych usług.


 

GBC - "Szkolenia, które osiągają cel" - to nie tylko slogan reklamowy towarzyszący nazwie firmy, to przede wszystkim najkrótsza odpowiedź na pytanie "Co Global Business Center daje swoim klientom?"

Nasza działalność skupia się na trzech zasadniczych obszarach:

 • Szkolenia dla kadry menedżerskiej (programy na zlecenie firm poświęcone kluczowym aspektom zarządzania projektami, problematyce związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojowi umiejętności menedżerskich; w tych dziedzinach organizujemy także szkolenia otwarte).
 • Doradztwo biznesowe (zarządzanie projektami, restrukturyzacja przedsiębiorstw, strategie rozwoju).
 • Doradztwo dla działów personalnych (HRM consulting)

Rola naszych trenerów i konsultantów nie kończy się wraz z rozdaniem dyplomów po szkoleniu. Uczestniczymy i pomagamy we wdrażaniu pomysłów i rozwiązań wypracowanych w trakcie zajęć . Ambicją Global Business Center jest osiąganie celów przez naszych klientów.

Do dyspozycji klientów szkoleń wewnętrznych oddajemy konsultacje poszkoleniowe, follow up oraz System Serwisu Szkoleniowego.


 

OCESiA - Ogólnopolskie Centrum Edukacji Samorządu i Administracji świadczy usługi dla jednostek samorządu terytorialnego, administracji publicznej, przedsiębiorstw państwowych i komunalnych oraz prywatnych przedsiębiorców, w zakresie organizacji:

 • szkoleń otwartych

 • szkoleń na zlecenie

 • seminariów i konferencji

 • projektów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej

Misją i nadrzędnym celem Ogólnopolskiego Centrum Edukacji Samorządu i Administracji jest dostarczanie wiarygodnych, rzetelnych i niezależnych informacji z zakresu prawnych i finansowych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw i administracji publicznej, jak również nowoczesnych metod zarządzania i marketingu.


Złote Myśli Sp. z o.o.

Wydawnictwo Złote Myśli działa od 2003 roku. Wydało już około 300 tytułów, które zostały sprzedane w sumie w ponad 150 tys. egzemplarzy. Posiada stale rosnącą bazę ponad 150 tys. potencjalnych klientów, do których kieruje promocję wydawanych książek. W sieci partnerskiej działa kilka tysięcy osób, aktywnie promując najciekawsze pozycje.


Portfolio Złotych Myśli to nie tylko książki elektroniczne (ebooki), ale również książki w wersji drukowanej i audiobooki (książki do słuchania).

Złote Myśli jako nowoczesne wydawnictwo elektroniczne korzysta z jednego z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych – programu partnerskiego. W skrócie: jego działanie polega na polecaniu przez partnerów książek, które są wydawane.

Jakie książki są wydawane?

Wydawnictwo skupia się tylko na praktycznej wiedzy, która  ma za zadnie pomagać czytelnikom i dawać im rozwiązanie problemów – nie przyjmuje do wydania wszystkich książek.

Wydawane są głównie książki dotyczące:

 • motywacji;
 • samodoskonalenia;
 • rozwoju osobistego;
 • psychologii sukcesu;
 • relacji między ludzkich;
 • perswazji i manipulacji;
 • biznesu;
 • przedsiębiorczości;
 • inwestowania;
 • szybkiej nauki;
 • nauki języków obcych;
 • edukacji finansowej.

LINGO

Wydawnictwo LINGO powstało z myślą o wszystkich tych, którzy chcą swobodnie porozumiewać się z ludźmi z innych kręgów językowych, a jednocześnie preferują naukę w indywidualnym tempie. Łącząc autentycznie używane w danym języku wypowiedzi z różnorodnością form motywacji do nauki udało nam się stworzyć linię produktów o nowej jakości.


Oferta wydawnictwa LINGO jest kierowana do osób dorosłych i została ukształtowana zgodnie z obecnymi trendami popytu na rynku usług językowych w Polsce, w których dominuje zainteresowanie językiem konwersacyjnym, w nowoczesnym, praktycznym ujęciu. Korzystamy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia w przygotowywaniu i wydawaniu elektronicznych publikacji do nauki języków obcych. Jednocześnie zawartość merytoryczna została dostosowana do klasyfikacji Rady Europy w europejskim systemie opisu kształcenia językowego.

LINGO realizuje projekty wydawnicze i multimedialne na zamówienie partnerów z rynku wydawniczego i instytucji edukacyjnych. Specjalizuje się w koordynacji przedsięwzięć wymagających kompetencji w zakresie lokalizacji, opracowania redakcyjnego, nagrań i produkcji multimediów, DTP oraz poligrafii.


DIM - Nauka i Multimedia

Wydawnictwo DIM - Nauka i Multimedia zajmuje się działalnością wydawniczą i edukacyjną. Oferta to przede wszystkim kursy do samodzielnej nauki języków obcych na płytach CD-audio i kasetach magnetofonowych. Są one dostępne w księgarniach na terenie całego kraju. Na bazie autorskiej metody "Listen & Learn" tworzone są również materiały marketingowe dla firm z różnych branż.


Wolters Kluwer Polska

Wolters Kluwer Polska jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników.


Wolters Kluwer Polska korzysta z doświadczeń całej grupy wydawniczej tworząc nowatorskie rozwiązania i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych.
Jest to największy wydawca publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości.

Wolters Kluwer buduje swoją pozycję na rynku opierając się na pięciu zasadach: nastawieniu na klienta, innowacyjności, odpowiedzialności, prawości oraz tworzeniu nowych wartości. Wartości te stanowią podstawę, na której budowane są wszystkie marki Wolters Kluwer Polska.

Publikacje znane dotychczas pod markami Domu Wydawniczego ABC, Wydawnictwa Prawniczego LEX, Kantoru Wydawniczego Zakamycze, Wydawnictwa "KIK" Konieczny i Kruszewski oraz Oficyny Ekonomicznej obecnie wydawane są pod trzema markami ABC, LEX i Oficyna.

Każda z marek wyróżnia się unikatowym charakterem i unikatową obietnicą, jaką ma spełniać każdy z jej produktów. 


6ka.pl

6ka.pl to unikalna platforma edukacyjna, w której oferowane są kursy języków obcych do samodzielnej nauki przez Internet. Są to całkowicie autorskie kursy, przygotowane przez starannie dobranych nauczycieli i lektorów specjalnie na potrzeby serwisu 6ka.pl.

Lekcje wszystkich kursów są napisane językiem przystępnym i opisowym, w takiej formie, jakby były zapisem "żywych" lekcji bądź korepetycji. Dostępne są interaktywne ćwiczenia oceniające, w których uczestnik na bieżąco może sprawdzać poprawność swoich odpowiedzi.

Skąd nazwa 6ka? Otóż szóstka to najwyższa ocena, jaką tylko można dostać. To symbol bycia najlepszym i zachęta do ciągłego rozwijania swoich umiejętności. To własnie oferuje 6ka.pl swoim użytkownikom.


Divante

Divante to firma informatyczna tworząca użyteczne oprogramowanie biznesowe. Divante tworzy oprogramowanie do sprzedaży w Internecie, zarządzania wiedzą, wsparcia innowacji, transmisji video.  Produktami Divante są BiznesWiki.pl, LiveBlend.com, PromoRing.pl, VideoSteam.pl. Do klientów firmy należą: Agora SA, Allegro, Kolporter, Ministerstwo Gospodarki i wielu innych. Divante włącza się aktywne w promocję wykorzystania w biznesie narzędzi takich jak Wiki, blogi, transmisja video. Eksperci firmy zapraszają do współpracy na płaszczyźnie biznesowej i edukacyjnej.


Erasmuse

Erasmuse to internetowa platforma wymiany doświadczeń z zagranicznych stypendiów. Gromadzi opinie studentów na temat zagranicznych uczelni oraz tworzy na ich podstawie rankingi europejskich uczelni. Erasmuse dostarcza wszystkich niezbędnych informacji studentom zainteresowanym nauką za granicą.


Nakanapie.pl

Nakanapie.pl to jedna z największych w Polsce społeczności miłośników książek, skupiona wokół aktywności związanych z ich czytaniem i zakupem. To także największa w Polsce baza książek (licząca blisko 350 tys. pozycji), umożliwiająca użytkownikom tworzenie swoich prywatnych kolekcji oraz ocenianie i komentowanie tytułów.


Janmedia

Janmedia Interactive Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Jest międzynarodową firmą świadczącą kompleksowe usługi w następujących obszarach: strategia i konsulting, kreacja, systemy informatyczne oraz hosting i streaming.

Specjalizuje się w projektowaniu, budowie i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Łączy ze sobą kreatywne pomysły oraz nowoczesne technologie. Duży nacisk kładzie na użyteczność oferowanych rozwiązań. Takie podejście zapewnia realizację najważniejszych potrzeb użytkowników końcowych, a Klientom agencji gwarantuje sukces ich działań w Internecie.

W portfolio agencji znajdują się takie marki, jak NIVEA, Grupa Energa, Nexto.pl, Militaria.pl, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Itaka oraz wiele innych. Sukcesy projektów komercyjnych uzupełnia wspierając działalność organizacji non-profit.


Inpingo

Inpingo udostępnia oprogramowanie oraz świadczy kompleksowe usługi dla wydawców od redakcji i korekty poprzez łamanie i skład aż po wielokanałową dystrybucję książek. Inpingo to jedyne na polskim rynku rozwiązanie pozwalające na tworzenie książek do druku i do dystrybucji elektronicznej w jednym procesie. Oprogramowanie dla wydawców pozwala na automatyzację: składu, zarządzania procesem wydawniczym, dystrybucji ebooków.

Wydawanie książek z Inpingo jest proste i ekonomiczne, a jednocześnie oferuje wysoką jakość wyglądu publikacji. Przygotowanie książki w wersji PDF-a gotowego do druku i w wielu formatach cyfrowych: PDF online, EPUP, Mobi (Kindle), HTML nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami np. konwersji z PDFa do EPUB-a.

Każda osoba pracująca nad nowym tytułem: redaktor, korektor, fotoedytor czy specjalista DTP zawsze ma dostęp do najbardziej aktualnej wersji publikacji. Nie ma potrzeby przesyłania plików za pomocą poczty elektronicznej, dzięki czemu czas przygotowania książki jest dużo krótszy niż dotychczas.

Rozwiązanie Inpingo powstało w oparciu o strategię XML. Jeżeli pojawi się nowe urządzenie mobilne, nowy format książki, nowy model sprzedaży treści w formie elektronicznej pliki źródłowe XML zawsze są gotowe do ponownego wykorzystania.


 

 

Legimi oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży ebooków:

- aplikacje mobilne do czytania z możliwością dostosowania funkcjonalności i pełnego brandingu
- konwersja książek do formatu EPUB oraz MOBI
- sprzedaż ebooków w księgarni hostowanej u klienta lub poprzez własne kanały sprzedaży
 
Legimi posiada własną księgarnię internetową Legimi.com oraz aplikacje mobilne z możliwością czytania w chmurze na platformy: iPad/iPhone, Android oraz Windows Phone.
 
Legimi dostarcza dla Nexto system dystrybucji publikacji elektronicznych oraz zabezpieczania DRM.

- aplikacje mobilne do czytania z możliwością dostosowania funkcjonalności i pełnego brandingu
- konwersja książek do formatu EPUB oraz MOBI
- sprzedaż ebooków w księgarni hostowanej u klienta lub poprzez własne kanały sprzedaży

Legimi posiada własną księgarnię internetową Legimi.com oraz aplikacje mobilne z możliwością czytania w chmurze na platformy: iPad/iPhone, Android oraz Windows Phone.

Legimi dostarcza dla Nexto system dystrybucji publikacji elektronicznych oraz zabezpieczania DRM.