Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Krzysztof Wiśniewski

Liczba pozycji: 31
  • Detektyw 5/2018 – audiobook

    Odtwórz fragment:

    Detektyw 5/2018 – audiobook

    Anna Wiśniewska   Jan Kowalski  

    Magazyn kryminalny „Detektyw” - tylko prawdziwe historie Wydanie numer 5 z 2018 roku, a w nim najlepsze teksty do posłuchania: Czekając na zaginione dziecko - Jolanta Walewska Każde zaginięcie jest dramatem. Jednak najwięcej emocji wzbudzają zaginięcia dzieci i nastolatków. W Europie każdego roku w niewyjaśnionych okolicznościach znika średnio około 100 tysięcy młodocianych....

    Data publikacji:

    Cena: 6,60 zł

    Więcej

    • MP3
  • Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego – ebook

    Bracia Dominikanie  

    Tytułowe dary wymieniane w pieśniach liturgicznych to nie tylko poetycka fraza. Nie jest to również średniowieczny rebus oparty na niedokładnym tłumaczeniu Izajasza. Dary Ducha Świętego to, jak zauważa o. Giertych, autentyczna nadprzyrodzona rzeczywistość, konieczna na drodze duchowej każdego chrześcijanina. O darze mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, pobożności i bojaźni Bożej piszą:...

    Data publikacji:

    Cena: 21,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • PDF
    • MOBI
  • Bycie w śmierci – ebook

    Mikołaj Marcela  

    Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie...

    Data publikacji:

    Cena: 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Bursztynowa Dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach – ebook

    Mariola Pryzwan  

    Wspomnienia zebrała i opracowała Mariola Pryzwan Książka poświęcona jednej z najlepszych i najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady - Annie Jantar. Śpiewała pogodne przeboje i liryczne, skłaniające do refleksji piosenki. W latach siedemdziesiątych jej niezapomniane przeboje Tyle słońca w całym mieście, Najtrudniejszy pierwszy krok, Żeby szczęśliwym być czy Nic nie może wiecznie trwać znała i...

    Data publikacji:

    Cena: 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Bursztynowa Dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach (z autografem) – ebook

    Mariola Pryzwan  

    Książka poświęcona jednej z najlepszych i najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady - Annie Jantar. Śpiewała pogodne przeboje i liryczne, skłaniające do refleksji piosenki. W latach siedemdziesiątych jej niezapomniane przeboje Tyle słońca w całym mieście, Najtrudniejszy pierwszy krok, Żeby szczęśliwym być czy Nic nie może wiecznie trwać znała i nuciła cała Polska. Annę Jantar - piosenkarkę legendę...

    Data publikacji:

    Cena: 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • 69 gorących zabaw dla par – ebook

    Krzysztof Wiśniewski   Nina Wiśniewska  

    69 zabaw - kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy? Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci? Jeśli odpowiedziałeś „TAK”...

    Data publikacji:

    Cena: 21,70 zł

    Więcej

    • PDF
  • Leksykon skrótów Motoryzacja – książka

    Leksykon skrótów Motoryzacja – książka

    Krzysztof Wiśniewski  

    Leksykon stanowiący encyklopedyczny słownik skrótów używanych w motoryzacji, zawierający ponad 1700 skrótów oraz akronimów nazw pochodzących z różnych języków (polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego) wraz z rozszyfrowaniem pełnej pisowni oryginalnej ich nazw, a także objaśnieniem znaczenia w języku polskim. Opisane skróty dotyczą różnych dziedzin motoryzacji, z uwzględnieniem...

    Cena: 29,40 zł

    Więcej

  • Stawka większa niż życie – film

    Stawka większa niż życie – film

    Akcja rozpoczyna się w roku 1941. Młody Polak Stanisław Kolicki rozpoczyna współpracę z wywiadem radzieckim. Przedostaje się na stronę sojusznika i przekazuje informacje o koncentracji wojsk niemieckich wzdłuż granicy. W tym samym czasie wywiad radziecki aresztuje niemieckiego oficera Hansa Klossa, do którego Kolicki jest łudząco podobny. Rosjanie postanawiają wykorzystać to podobieństwo do celów wywiadowczych. Kolicki...

    Cena: 89,79 zł

    Więcej

  • Klucz do rachunku sumienia – książka

    Klucz do rachunku sumienia – książka

    Autorami publikacji są Małgorzata Mazur oraz bracia dominikanie: Dominik Jarczewski, Cyprian Klahs, Krzysztof Pałys, Krzysztof Popławski, Wojciech Prus, Maciej Roszkowski, Łukasz Wiśniewski. W kolejce do konfesjonału nieraz ogarnia nas lęk. Drżymy nie tylko z zawstydzenia swoją grzesznością, ale także z obawy, że nie umieliśmy dobrze siebie ocenić. Im częściej się spowiadamy, tym większa rutyna. I...

    Cena: 17,00 zł

    Więcej

  • Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B – książka

    Przepisy ruchu drogowego i technika kierowania pojazdami kategorii B – książka

    Krzysztof Wiśniewski  

    W napisanym zgodnie z nową podstawą programową kształcenia w zawodach (z 2012 roku) ilustrowanym podręczniku przedstawiono wszystkie informacje niezbędne do uzyskania prawa jazdy kategorii B. Opisano źródła i zakres obowiązywania międzynarodowych i krajowych przepisów o ruchu drogowym, zasady ruchu drogowego, technikę kierowania i obsługę pojazdu oraz zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym...

    Cena: 54,60 zł

    Więcej

Liczba pozycji: 31

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA