Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

panowania

Liczba pozycji: 122
  • Elena z Avalonu. Ilustrowana czytanka. Pierwszy dzień panowania – książka
    TANIEJ 5 %

    Elena z Avalonu. Ilustrowana czytanka. Pierwszy dzień panowania – książka

    Tom Rogers  

    Oto opowieść o księżniczce Elenie, która najpierw rządziła swoim królestwem jako następczyni tronu, a potem, gdy dorosła, została królową. Księżniczka stara się rządzić mądrze i nie boi się podejmować decyzji. Jest miła i troszczy się o poddanych. Jednak nie poradziłaby sobie, gdyby nie pomoc siostry Izabeli, dziadków – Francisca i Luizy, młodego czarnoksiężnika Mateo, trójki skrzydlatych magicznych...

    Cena: 13,29 zł 13,99 zł

    Więcej

  • Triumf ciemności – ebook
    TANIEJ 5 %

    Triumf ciemności – ebook

    Éric Giacometti   Jacques Ravenne  

    Pierwszy tom sagi obnażającej skrywane tajemnice II wojny światowej! Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré! Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur...

    Data publikacji:

    Cena: 31,83 zł 33,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Awaria – ebook

    Michał Komarnicki  

    Kiedy w pewną grudniową noc w Warszawie ulega awarii system energetyczny, nikt nie podejrzewa, że to początek końca tego miasta. Wkrótce jednak nie da się już ignorować panującego na ulicach chaosu, zaczyna brakować wody i jedzenia, a przedstawiciele władzy decydują się opuścić stolicę. Hubert, utalentowany student socjologii, ma natomiast tylko jedno pragnienie: ratować swoją ukochaną. Nie będzie...

    Data publikacji:

    Cena: 23,75 zł 25,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Nieznajoma w domu – ebook

    Shari Lapena  

      Teraźniejszość, której nie pamiętasz. Przeszłość, która nie da ci spokoju. Karen i Tom są szczęśliwi. Mają uroczy dom w prestiżowej dzielnicy, wciąż są praktycznie nowożeńcami i nie mają dzieci, które mogłyby zepsuć idealne początki wspólnego życia . Ale pewnego dnia po powrocie do domu Tom zauważa, że Karen zniknęła – na podjeździe nie ma jej samochodu... Wyjechała...

    Data publikacji:

    Cena: 28,50 zł 30,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Religia krwi – ebook

    Adam Peterson  

    Ciągle jeszcze istnieje wiele tajemnic do dziś niepoznanych. W wielu miejscowościach krążą opowieści o ukrytych skarbach, o niezwykłych wydarzeniach, o tajemniczych organizacjach, których antyludzkie plany trzeba pokrzyżować. Do tych wątków nawiązuje powieść „Religia krwi” dwóch autorów używających jednego nazwiska Adam Peterson. Jest to powieść akcji, więc spodziewać się można mnóstwa...

    Data publikacji:

    Cena: 17,10 zł 18,00 zł

    Więcej

    • PDF
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Lot widmo – ebook

    Bear Grylls  

    "Pierwszy, zapierający dech w piersiach thriller Beara Gryllsa! Doskonałe połączenie Tożsamości Bourne’a z przygodami Indiany Jonesa. Matka z dzieckiem brutalnie porwani podczas śnieżnej zamieci... Żołnierz torturowany i stracony na odległych szkockich torfowiskach... Zagubiony myśliwiec odnaleziony w sercu amazońskiej dżungli, skrywający sekret wciąż panującego na świecie zła... Desperacka...

    Data publikacji:

    Cena: 33,15 zł 34,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 43 %

    Ekstrawagantki – ebook

    Anna Kozicka – Kołaczkowska  

    „Ekstrawagantki” Anny Kozickiej-Kołaczkowskiej to pasjonująca opowieść, zawierająca w sobie elementy kryminału, powieści detektywistycznej i sensacyjno-awanturniczej. To dobra mieszanka, trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji. Trzy kobiety próbują rozwikłać zagadkę związaną z ostatnim okresem panowania Piastów na Śląsku. Jedna z bohaterek z powodu wypadku nie dociera jednak na miejsce,...

    Data publikacji:

    Cena: 14,94 zł 24,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Grabarz – ebook

    Krzysztof Haczyński  

    W małej wiosce dochodzi do zagadkowych zabójstw i zaginięć. Wśród mieszkańców wyczuwa się strach, którego źródłem jest las, zawładnięty przez nieznane siły zła. W celu zbadania sytuacji i zwalczenia piekielnych mocy, do wioski przybywają łowcy. Są to doświadczeni i zaprawieni w bojach wojownicy walczący z wampirami. Pomagają im duchowni i zakonnicy, którzy modlitwą pragną wspomóc walkę ze złem....

    Data publikacji:

    Cena: 18,05 zł 19,00 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Piekło – ebook

    Linda Howard  

    Dante Raintree jest głową klanu oraz właścicielem kasyna w Reno (Nevada). Niezwykła seria zdarzeń, wśród nich pożar, strzelanina gangów i bezpośredni zamach, uświadamiają mu, że skończył się czas spokoju. Umiejętność panowania nad ogniem i telepatia pomagają wyjść cało Dantemu i jego ukochanej. Ale czy starczy sił, by zmierzyć się ostatecznie z wrogiem, który zagraża nawet głównej siedzibie klanu,...

    Data publikacji:

    Cena: 23,74 zł 24,99 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Tajemnica czarnej róży – ebook

    Sylwia Adamiak  

    Zamilcz! - rozkazał nieznajomy, przeszywając ją morderczym spojrzeniem, którego się zlękła. Gdy w końcu odzyskała panowanie nad sobą, młodzieniec postawił ją na ziemi, a następnie wyciągnął mały lśniący przedmiot. - Ten naszyjnik ma ci przypominać, że nie jesteś sama. Gdy będziesz potrzebowała pomocy, dotknij tego talizmanu i pomyśl o mnie. Na pewno przyjdę ci z pomocą - wyjaśnił. Dziewczyna spojrzała...

    Data publikacji:

    Cena: 22,80 zł 24,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 122

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA