Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

panowania

Liczba pozycji: 34
  • TANIEJ 5 %

    Uwolnij się od gniewu. Rozumienie gniewu, panowanie nad gniewem, odnajdowanie radości – ebook

    Alubomulle Sumanasara  

    " Gniew jest trucizną, która rujnuje zdrowie i niszczy relacje międzyludzkie. W dzisiejszym, zagalopowanym i niespokojnym świecie łatwo jest dać się opanować gniewowi i w nim trwać. Z pomocą śpieszy nam Wielebny Alubomulle Sumanasara, autor książki Uwolnij się od gniewu . Jest ona zbiorem jego bezcennych nauk na temat natury gniewu i metod pozwalających się od niego uwolnić. Autor udziela praktycznych...

    Data publikacji:

    Cena: 21,76 zł 22,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego – książka
    TANIEJ 5 %

    Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego – książka

    Witold Skomra  

    Publikacja pt. „Panowanie nad ryzykiem w ramach publicznego zarządzania kryzysowego” odnosi się do problematyki zarządzania ryzykiem w organizacji, w tym w administracji publicznej i u operatorów infrastruktury krytycznej. Szeroko przedstawia definicje oraz aspekty prawne i teoretyczne bezpieczeństwa oraz zarządzania kryzysowego. W sposób nowatorski wskazuje na zagadnienie ryzyka operacyjnego, związanego...

    Cena: 49,88 zł 52,50 zł

    Więcej

  • Triumf ciemności – ebook
    TANIEJ 5 %

    Triumf ciemności – ebook

    Éric Giacometti   Jacques Ravenne  

    Pierwszy tom sagi obnażającej skrywane tajemnice II wojny światowej! Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré! Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur...

    Data publikacji:

    Cena: 31,83 zł 33,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Awaria – ebook

    Michał Komarnicki  

    Kiedy w pewną grudniową noc w Warszawie ulega awarii system energetyczny, nikt nie podejrzewa, że to początek końca tego miasta. Wkrótce jednak nie da się już ignorować panującego na ulicach chaosu, zaczyna brakować wody i jedzenia, a przedstawiciele władzy decydują się opuścić stolicę. Hubert, utalentowany student socjologii, ma natomiast tylko jedno pragnienie: ratować swoją ukochaną. Nie będzie...

    Data publikacji:

    Cena: 23,75 zł 25,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Prezentuj z pasją – ebook

    Jacek Rozenek  

    Jacek Rozenek łączy perspektywę aktora oraz coacha po to, aby dać ci narzędzia do przemawiania z pasją. Przedstawia sprawdzone sposoby oraz elementy własnego know how, które były dostępne wcześniej wyłącznie dla uczestników jego warsztatów. Droga do skutecznego przemawiania, a zatem efektywnego wpływania na audytorium, wymaga od współczesnego mówcy znacznie więcej niż tylko sprawności językowej, panowania...

    Data publikacji:

    Cena: 33,15 zł 34,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Nieznajoma w domu – ebook

    Shari Lapena  

      Teraźniejszość, której nie pamiętasz. Przeszłość, która nie da ci spokoju. Karen i Tom są szczęśliwi. Mają uroczy dom w prestiżowej dzielnicy, wciąż są praktycznie nowożeńcami i nie mają dzieci, które mogłyby zepsuć idealne początki wspólnego życia . Ale pewnego dnia po powrocie do domu Tom zauważa, że Karen zniknęła – na podjeździe nie ma jej samochodu... Wyjechała...

    Data publikacji:

    Cena: 28,50 zł 30,00 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Nareszcie mam czas. Jak dobrze żyć w epoce nadmiaru – ebook

    Tony Crabbe  

    "Nie potrafisz pozbyć się uczucia, że zawodzisz jako partner, rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz, tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia, na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest za wiele, zdarza się to bardzo często. Mamy nadmiar pracy do wykonania, obowiązków domowych, nadmiar kanałów komunikacji, nadmiar konkurencji, nadmiar niepewności...

    Data publikacji:

    Cena: 28,12 zł 29,60 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Nareszcie mam czas. Jak dobrze żyć w epoce nadmiaru – ebook

    Tony Crabbe  

    Nie potrafisz pozbyć się uczucia, że zawodzisz jako partner, rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz, tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia, na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest za wiele, zdarza się to bardzo często. Mamy nadmiar pracy do wykonania, obowiązków domowych, nadmiar kanałów komunikacji, nadmiar konkurencji, nadmiar niepewności...

    Data publikacji:

    Cena: 28,12 zł 29,60 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • TANIEJ 5 %

    Twoje zdrowie w twoich rękach – ebook

    Frédéric Saldmann  

    "Znany na całym świecie lekarz francuskich gwiazd i celebrytów - m.in. Sophie Marceau, François Hollande’a, Claude’a Leloucha, Alaina Delona, Isabelle Adjani, Christophe’a Lamberta - proponuje nowy sposób myślenia o zdrowiu i medycynie. Jego teza brzmi: wykorzystaj własne zasoby organizmu, by zapobiegać schorzeniom i lepiej zarządzać swoim zdrowotnym kapitałem. Autor przekonuje,...

    Data publikacji:

    Cena: 26,51 zł 27,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Mój przyjaciel kryzys – ebook
    TANIEJ 5 %

    Mój przyjaciel kryzys – ebook

    Olga Kozierowska  

    ŻYCIE JEST JAK WYKRES. RAZ JESTEŚMY NAD KRESKĄ, RAZ POD… Doświadczamy kryzysów egzystencjalnych, rozwojowych, osobistych, zawodowych, biznesowych i emocjonalnych. W dziewiętnastu historiach autorka pokazuje, że umiejętne wykorzystanie własnego potencjału prowadzi do zażegnania wielu z nich. Bohaterki kolejnych opowiadań zachęcają do podejmowania wyzwań, stawiania sobie ambitnych celów, zmierzenia...

    Data publikacji:

    Cena: 28,40 zł 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 34

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA