Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rebis

Liczba pozycji: 1229
  • Gamedec Tom 4: Gamedec. Czas silnych istot – ebook

    Marcin Sergiusz Przybyłek  

    CZWARTA CZĘŚĆ 5-TOMOWEGO CYKLU „GAMEDEC” Mija sto cykli od powstania Way Empire. Imperator Ludzkości, Gorgon Nemezjus Ezra, chce uczcić to wydarzenie, odbijając z rąk Erthirów Ziemię. Nie zapomina przy tym, że wypaczeni Unithirowie, którzy po Wielkiej Przegranej uciekli w kosmos, powrócą, by skonfrontować się z Imperium. Torkil Aymore, Pionier, Podróżnik i gamedec, a przede wszystkim Ran, żołnierz...

    Data publikacji:

    Cena: 37,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Krwawy las – ebook

    Geraint Jones  

    Za Rzym, za towarzyszy broni! Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna Igguldena, realistyczną historią o filmowym tempie akcji. W 9 r. n.e. w Lesie Teutoburskim rzymskie orły zostały rozniesione na germańskich włóczniach. To była jedna...

    Data publikacji:

    Cena: 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Ciche przywództwo – ebook

    David Rock  

    Nie mów ludziom, co mają robić. Pomóż im zmienić sposób myślenia o pracy. David Rock twierdzi, że skoro ludziom płaci się za myślenie, to świat biznesu powinien się dowiedzieć, jak funkcjonuje mózg. Stworzył nowatorskie podejście, które pomoże zapracowanym dyrektorom, menedżerom i przywódcom zwiększyć efektywność własną oraz podwładnych. Ten praktyczny poradnik – podzielony na sześć szczegółowo...

    Data publikacji:

    Cena: 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Rozterki śmierci – ebook

    José Saramago  

    Powieść, przesycona Saramagowskim humorem i ironią, jest prawdziwą ucztą literacką. Znienawidzona przez ludzkość, sfrustrowana śmierć postanawia porzucić swoje zajęcie. To zaskakujące wydarzenie początkowo wydaje się błogosławieństwem, szybko jednak odsłania skomplikowane zależności pomiędzy Kościołem, Państwem i zwykłym codziennym życiem. Śmierć, jako punkt wyjścia i główny bohater powieści,...

    Data publikacji:

    Cena: 37,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Europa w zimie – ebook

    Dave Hutchinson  

    TRZECI TOM CYKLU „PĘKNIĘTA EUROPA” Jedna z najoryginalniejszych wizji Europy, jaką wykreowała dotychczas światowa fantastyka. - Dzikabanda.pl Rudi, były szef kuchni, który został szpiegiem, powraca z misją odkrycia prawdy o podzielonej Europie. Zawiązano unię ze Wspólnotą, która jest teraz największym państwem w Europie. Rozpoczął się okres bezprecedensowego pokoju i dobrobytu. Jaki jest...

    Data publikacji:

    Cena: 29,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Fundamenty wiary – ebook

    David Weber  

    Piąty tom cyklu "Schronienie"! Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. Większość jego obywateli nie wie jednak, za co tak naprawdę oddaje życie. Charis ma już na koncie serię oszałamiających zwycięstw na morzach i oceanach Schronienia, ale żeby wygrać wojnę i zachować niezależność, musi pokonać Kościół na jego własnym terenie. Jak jednak przenieść wojnę na kontynenty, które zamieszkuje...

    Data publikacji:

    Cena: 39,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Moc srebra – ebook

    Naomi Novik  

    „Cudowna, wielowątkowa i magiczna. Książka, w której chciałbyś zamieszkać na zawsze”. - „Publishers Weekly ” Naomi Novik zaprasza do świata tajemnych mocy, bogactwa i panicznego strachu! Mirjem, doprowadzona do ostateczności chorobą matki, postanawia przejąć nieudolnie prowadzony przez ojca rodzinny interes. Stanowcza i zimna jak lód, skutecznie egzekwuje wszelkie należności od pożyczkobiorców....

    Data publikacji:

    Cena: 33,90 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Piorun kulisty – audiobook

    Odtwórz fragment:

    Piorun kulisty – audiobook

    Cixin Liu  

    Kolejna powieść autora bestsellerowego Problemu trzech ciał. W trakcie burzy piorun kulisty zabija rodziców czternastoletniego Chena, spalając ich na popiół. Od tego czasu Chen postanawia poświęcić życie badaniu tego bardzo rzadkiego zjawiska atmosferycznego, wciąż otoczonego tajemnicą. Jako naukowiec obsesyjnie poszukuje prawdy w stacjach meteorologicznych, w laboratoriach wojskowych, a nawet...

    Data publikacji:

    Cena: 34,90 zł

    Więcej

    • MP3
  • Siostry – audiobook

    Odtwórz fragment:

    Siostry – audiobook

    Bernard Minier  

    Bernard Minier powraca w najlepszej formie. „Przed ich oczami rozciągał się olbrzymi, bezmierny las...” Brutalne morderstwa, dręczące wątpliwości, obsesja, wspomnienia, które stają się koszmarem. Bernard Minier kolejny raz nie zawodzi i serwuje czytelnikom intrygę rodem z mrocznego snu, która wbija w fotel i nie pozwala odetchnąć. - Małgorzata Rogala Maj 1993. Zwłoki dwóch sióstr zostają...

    Data publikacji:

    Cena: 34,90 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • MP3
  • Siostry – ebook

    Bernard Minier  

    Bernard Minier powraca w najlepszej formie. „Przed ich oczami rozciągał się olbrzymi, bezmierny las...” Brutalne morderstwa, dręczące wątpliwości, obsesja, wspomnienia, które stają się koszmarem. Bernard Minier kolejny raz nie zawodzi i serwuje czytelnikom intrygę rodem z mrocznego snu, która wbija w fotel i nie pozwala odetchnąć. - Małgorzata Rogala Maj 1993. Zwłoki dwóch sióstr zostają...

    Data publikacji:

    Cena: 32,90 zł

    Więcej

    Ocena: 5 (1 oceniający) Opinie o produkcie
    • EPUB
    • MOBI
Liczba pozycji: 1229

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA