Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

pomoce naukowe

Liczba pozycji: 392
 • pomoce naukowe: Fiszki Smart 555 słów Hiszpański – zabawka

  Fiszki Smart 555 słów Hiszpański – zabawka

  Seria "Fiszki SMART 555 słów" to kompleksowa nauka języka obcego. Znajdziesz tu 555 papierowych fiszek, zawierających 555 przykładowych zdań i słów wraz z zapisem fonetycznym. Aby lepiej dostosować zestaw do różnych możliwości osób uczących się, a także optymalnie zilustrować znaczenie słów, każda fiszka została wyposażona w dwa zdania przykładowe – łatwiejsze i trudniejsze. Dodatkowo otrzymujesz kod...

  Cena: 29,90 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Historyjki obrazkowe – zabawka

  Historyjki obrazkowe – zabawka

  Zestaw zawiera 27 ilustracji stanowiących 9 historyjek obrazkowych oraz etykiety z samogłoskami, wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi oraz zdaniami opisującymi obrazki. Pomoc przeznaczona jest do wykorzystania w terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, a także dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Ćwiczenia z wykorzystaniem historyjek można dowolnie modyfikować, ucząc rozpoznawania przyczyn...

  Cena: 69,00 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Krok po kroku Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Krok po kroku Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Zestawy dodatkowych materiałów lekcyjnych na kolejne lata nauki. Zawiera komplet 25 jednorazowych kart pracy, kart postępów z naklejkami do zaznaczania osiągniętego poziomu, certyfikatów i odznak dla uczniów do wszystkich zestawu Programowanie w ruchu: Krok po kroku.

  Cena: 190,00 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Język robotów Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Język robotów Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Zestawy dodatkowych materiałów lekcyjnych na kolejne lata nauki. Zawiera komplet 25 jednorazowych kart pracy, kart postępów z naklejkami do zaznaczania osiągniętego poziomu, certyfikatów i odznak dla uczniów do zestawu Programowanie w ruchu: Język robotów.

  Cena: 190,00 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Bramy i klucze Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Bramy i klucze Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Zestawy dodatkowych materiałów lekcyjnych na kolejne lata nauki. Zawiera komplet 25 jednorazowych kart pracy, kart postępów z naklejkami do zaznaczania osiągniętego poziomu, certyfikatów i odznak dla uczniów do zestawu Programowanie w ruchu: Bramy i klucze.

  Cena: 190,00 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Tajemne sygnały Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Tajemne sygnały Zestaw dodatkowych materiałów na kolejne lata nauki – zabawka

  Zestawy dodatkowych materiałów lekcyjnych na kolejne lata nauki. Zawiera komplet 25 jednorazowych kart pracy, kart postępów z naklejkami do zaznaczania osiągniętego poziomu, certyfikatów i odznak dla uczniów do zestawu Programowanie w ruchu: Tajemne sygnały.

  Cena: 190,00 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Niemiecki w pracy 100 Fiszek – zabawka

  Niemiecki w pracy 100 Fiszek – zabawka

  Niemiecki 100 Fiszek W pracy to wygodny zestaw do nauki niemieckich słówek i wyrażeń, które będą przydatne w pracy niezależnie od branży. Komplet 100 dwustronnych fiszek to niezbędna pomoc dla osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec lub pracujących w niemieckich firmach. Każde słówko w zestawie zostało zilustrowane przykładowym zdaniem pokazującym jego użycie w kontekście, a dodatkowo wszystkie słowa...

  Cena: 9,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Angielski 100 fiszek Idiomy – zabawka

  Angielski 100 fiszek Idiomy – zabawka

  Angielski 100 fiszek Idiomy to doskonała propozycja dla osób znających język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (B1– B2), które chciałyby opanować związki frazeologiczne charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego, przydatne w swobodnej komunikacji oraz do zrozumienia filmów i seriali, a przede wszystkim niezbędne do powtórek przed egzaminami językowymi. W wygodnym, poręcznym zestawie,...

  Cena: 9,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Angielski 100 fiszek W pracy – zabawka

  Angielski 100 fiszek W pracy – zabawka

  Angielski 100 fiszek W pracy to wygodny komplet do nauki angielskich słówek i zwrotów, które będą przydatne w pracy niezależnie od branży! W zestawie przeznaczonym dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B2) znajduje się 100 dwustronnych fiszek. Każde słówko zostało przedstawione wraz z przykładowym zdaniem, co wspomaga zapamiętywanie i pokazuje kontekst użycia. Nagrania wszystkich...

  Cena: 9,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: Angielski 100 Fiszek Czasy – zabawka

  Angielski 100 Fiszek Czasy – zabawka

  Angielski 100 Fiszek Czasy to świetna i intensywna powtórka gramatyczna 11 czasów i konstrukcji czasownikowych z opisem sposobu użycia i budowy danego czasu na przykładach najbardziej przydatnych na co dzień czasowników. Wygodny zestaw 100 fiszek zawiera przykładowe zdania twierdzące, przeczenia oraz pytania, utrwalające umiejętność stosowania w praktyce najważniejszych czasów i konstrukcji gramatycznych....

  Cena: 9,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Kariera krok 2 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Kariera krok 2 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom niższy średnio zaawansowany (A2): nauka, praca, czas wolny, media, wymiana opinii.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Kariera krok 1 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Kariera krok 1 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom podstawowy (A1): nauka, praca, czas wolny, media, wymiana opinii.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 3 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 3 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom średnio zaawansowany (B1): człowiek, jego wygląd, ubiór, zdrowie i uczucia.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 2 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 2 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom niższy średnio zaawansowany (A2): człowiek, jego wygląd, ubiór, zdrowie i uczucia.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 1 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Człowiek krok 1 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom podstawowy (A1): człowiek, jego wygląd, ubiór, zdrowie i uczucia.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 3 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 3 – zabawka

  Patrycja Wojsyk   Dominik Jaroński-Gaworczyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom średnio zaawansowany (B1): podróże, transport, środowisko naturalne.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 2 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 2 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom niższy średnio zaawansowany (A2): podróże, transport, środowisko naturalne.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 1 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Podróże krok 1 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom podstawowy (A1): podróże, transport, środowisko naturalne.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Dom krok 3 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Dom krok 3 – zabawka

  Patrycja Wojsyk   Dominik Jaroński-Gaworczyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, ważne konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom średnio zaawansowany (B1): dom, życie w mieście, zakupy, odżywianie, czas.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

 • pomoce naukowe: FISZKI Angielski czarno na białym Dom krok 2 – zabawka

  FISZKI Angielski czarno na białym Dom krok 2 – zabawka

  Patrycja Wojsyk  

  Angielskie słownictwo – z humorem! 250 kart ze słówkami i przykładami, konstrukcje gramatyczne, popularne zwroty. Wyraźne nagrania i zabawne obrazki ułatwiają zapamiętywanie, 50 kart z ćwiczeniami utrwala wiedzę, a specjalne przekładki zmieniają naukę w quiz. Poziom niższy średnio zaawansowany (A2): dom, życie w mieście, zakupy, odżywianie, czas.

  Cena: 29,99 zł

  Więcej

Liczba pozycji: 392

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA