Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Afirmacje - Seks i intymność - wersja dla mężczyzn – audiobook

TANIEJ 5 %

Maxx-audio null  

Magdalena Zając-Zawadzka  

29.06.2020

polski

50 min

Saga Egmont

978-87-26-48021-4

  • MP3

Opis

Afirmacje to pozytywne twierdzenia, wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość, która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie, zaczynamy identyfikować się z ich treścią, a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane, dostosowane do zamierzonego celu, afirmacje stanowią potężne narzędzie, które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

„Afirmacje. Seks i intymność” to pozytywny przekaz wzmacniający namiętność między partnerami. Dzięki nim słuchacz stworzy obraz siebie jako zmysłowego kochanka, który każdego dnia otwiera się na wspaniałe doznania i daje rozkosz drugiej osobie.

Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami - wyobrażać sobie, że cel został już osiągnięty i próbować poczuć pozytywne emocje z tym związane.

Nagranie składa się z afirmacji klasycznych, czyli treści odbieranych świadomie, a także przekazu podprogowego, który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Afirmacje - Seks i intymność - wersja dla mężczyzn - audiobook

5,69 zł 5,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!