Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Afirmacje - Uwalnianie przeszłości – audiobook

TANIEJ 7 %

Maxx-audio  

Ewa Wodzicka-Dondziłło  

04.07.2020

29.06.2020

polski

74 min

Saga Egmont

978-87-26-48029-0

  • MP3

Opis

Afirmacje to pozytywne twierdzenia, wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość, która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie, zaczynamy identyfikować się z ich treścią, a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane, dostosowane do zamierzonego celu, afirmacje stanowią potężne narzędzie, które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

Nagranie „Afirmacje. Uwalnianie przeszłości” ma pomóc słuchaczowi pogodzić się z tym co było. Wielu ludzi tkwi w przeszłości wypominając sobie błędy lub skupiając się na wyrządzonych krzywdach. Ta afirmacja ma ułatwić wybaczenie sobie oraz innym i ruszenie do przodu ze spokojem i zaufaniem.

Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami - wyobrażać sobie, że cel został już osiągnięty i próbować poczuć pozytywne emocje z tym związane.

Nagranie składa się z afirmacji klasycznych, czyli treści odbieranych świadomie, a także przekazu podprogowego, który odbierany jest poniżej świadomej percepcji słuchowej.

Afirmacje - Uwalnianie przeszłości - audiobook

5,57 zł 5,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!