Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Blizny - gejowskie opowiadanie erotyczne – audiobook

TANIEJ 7 %

Artur Ziajkiewicz  

24.08.2022

24.08.2022

polski

0:38:00

Saga Egmont

9788728166857

  • MP3

Opis

„– Przepraszam – wymamrotał bez namysłu. Było mu głupio, że nadal trzymał te zdjęcia w sypialni i zadręczał się wspomnieniami. Nie chciał wypaść w oczach szatyna na słabego, choć tak właśnie się czuł. – Jeśli czujesz się niekomfortowo...

– Daj spokój. – Młodszy mężczyzna mu przerwał i zbliżył się do niego, by delikatnie go pocałować. – Dla mnie to tylko zdjęcia, a dla ciebie mnóstwo wspomnień. To zrozumiałe, że potrzebujesz czasu na wykonanie kolejnego kroku.

– Och. – Czuł się przy tym mężczyźnie mniej doświadczony i dziwnie zagubiony, a przecież miał już czterdzieści lat. – Cieszę się, że to rozumiesz. – Odchrząknął. – To... na czym stanęliśmy?

– Chyba właśnie mieliśmy wykonać ten kolejny krok. – Szatyn puścił mu oczko i z szerokim uśmiechem zaczął rozpinać mu koszulę. – Mam nadzieję, że jesteś gotowy.

James wywrócił oczami i sam sięgnął do koszulki mężczyzny, by wsunąć pod nią dłonie i dotknąć ciepłej skóry.

– Nie jestem nieśmiałą dziewicą – wymamrotał. – Może i mam pewne problemy, ale wiem, do czego tutaj zmierzamy. I jestem bardzo, ale to bardzo zainteresowany".

James przechodzi trudne chwile po rozstaniu z ukochanym. Przypadkowo trafia do klubu, gdzie poznaje tajemniczego, wyraźnie młodszego mężczyznę, który z jakiegoś powodu nie chce zostawić go w spokoju. Jak rozwinie się ta niespodziewana znajomość?

Blizny - gejowskie opowiadanie erotyczne - audiobook

4,64 zł 4,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!