Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kryzys szansą od Boga. Rekolekcje dla zapracowanych – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Kryzys szansą od Boga. Rekolekcje dla zapracowanych – audiobook
TANIEJ 7 %

Dariusz Michalski SJ  

02.03.2021

02.03.2021

polski

4 godz. 26 min.

Wydawnictwo WAM

  • MP3

Opis

Zapis rekolekcji radiowych będących uwspółcześnioną formą rekolekcji ignacjańskich, zwanych także rekolekcjami w życiu codziennym. Polegają one na wysłuchaniu wprowadzenia do modlitwy (od poniedziałku do piątku) oraz na odprawieniu w oparciu o nie 30-minutowej medytacji. Są praktyczne i łatwe w odbiorze. Konferencje przeprowadzone w formie wywiadu uczą metody medytacji ignacjańskiej i rachunku sumienia, dotykając między innymi tematu kryzysu w codziennym życiu zawodowym, małżeńskim i rodzinnym. Natomiast kilkuminutowe wprowadzenia do medytacji podają potrzebne wskazówki do rozważenia proponowanych tekstów biblijnych.

Rekolekcje te skierowane są przede wszystkim do osób zaangażowanych w swoje obowiązki, które nie mogą pozwolić sobie na kilkudniowy pobyt w domu rekolekcyjnym. Odczuwają jednak głód relacji z Bogiem i pragną pogłębić swoje życie duchowe.

Z nagrań można korzystać, przesłuchując je na zasadzie "duchowej lektury". Można także z ich pomocą w ciągu miesiąca, regularnie odprawić codzienne medytacje.

Zapraszamy do wspólnej duchowej podróży!


Kryzys szansą od Boga. Rekolekcje dla zapracowanych - audiobook

16,65 zł 17,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!