Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niebezpieczna gra – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Niebezpieczna gra – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerTANIEJ 7 %

Emilia Wituszyńska  

Marta Markowicz  

03.08.2019

03.08.2019

polski

2:57:42

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66338-71-5

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Mocne połączenie ostrego „Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst

Zasady są dwie: nie zakochać się i przeżyć

Weronika Kardasz, jedna z najlepszych policjantek w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, traci w dramatycznej akcji najlepszego przyjaciela. Kobieta nie może uwolnić się od poczucia winy. Pewnego dnia komendant powierza jej ważne zadanie – musi chronić świadka zabójstwa.

Jest nim znany, zabójczo przystojny i nadzwyczaj arogancki aktor Przemysław Rej. Gwiazdor po mocno zakrapianej imprezie nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń minionej nocy. Aby nie wzbudzać podejrzeń otoczenia i paparazzich, Wera mimo wielkiej niechęci musi udawać przed wszystkimi jego dziewczynę.

Na pozór prosta sprawa zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że Rej nie mówi jej całej prawdy. Oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.

Porywający debiut Emilii Wituszyńskiej

Niebezpieczna gra - audiobook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Violetta Hurko/2019-08-12

    Gdybym mogła to nie dałabym ani jednej gwiazdki. Dlaczego ta książka jest w kategorii sensacja, kriminał czy też thriller jest poza możliwością zrozumienia. Jest to książka dla dorastających nastolatek w typie harlequin, romansidło w typie zaniedbana kobietka i bogaty przystojny aktor. Sluchałam do konca mając nadzieję że akcja się jakoś rozwinie. Niestety, a zakonczenie też totalnie do bani. Żadnej akcji, żadnej puenty. Ani to kriminał ani też erotyk. Stracone pieniądze a co gorsze czas.

1 - 1 z 1 opinii