Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nowatorska ścieżka rozwoju i kariery dla Lidera MLM. Biznes relacji w systemie MLM. Część 5. Pakiet 4 w 1 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Nowatorska ścieżka rozwoju i kariery dla Lidera MLM. Biznes relacji w systemie MLM. Część 5. Pakiet 4 w 1 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

22.01.2022

21.01.2022

polski

304 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-7853-597-3

  • MP3

Opis

Nowatorska ścieżka rozwoju i kariery dla Lidera MLM. Biznes relacji w systemie MLM. Część 5 - PAKIET 4 w 1.

Szkoleniowy audiobook „Biznes relacji w systemie MLM. Nowatorska ścieżka rozwoju i kariery dla Lidera MLM”, składa się z czterech audiobooków z serii „Biznes relacji w systemie MLM”:

1. Biznes relacji w systemie MLM (cz. 1/4) Jak rozmawiać z ludźmi, aby nas chcieli wysłuchać i współpracować z nami? (audiobook)

2. Biznes relacji w systemie MLM (cz. 2/4) Jak rozmawiać z ludźmi, aby unikać pułapek komunikacyjnych i rozwiązywać konflikty?  (audiobook)

3. Biznes relacji w systemie MLM (cz. 3/4) Sekretne słowa klucze. (audiobook)

4. Biznes relacji w systemie MLM (cz. 4/4) Czym jest duplikacja w MLM i kiedy warto wprowadzić innowacje? Nowatorska ścieżka kariery lidera MLM, jako

Zawarta wiedza w tym wydaniu przeznaczona jest dla Liderów MLM – dla osób prowadzących swoje zespoły, w których znajdują się ludzie o różnego typu zachowaniach i charakterze. Wiedza ta jest przydatna do tego, jak sobie poradzić z różnego typu osobowościami, jak unikać pułapek komunikacyjnych i samemu nie doprowadzać do konfliktów, jak również jak opanować emocje i szybko zagasić konflikt. Ponad to w audiobookach jest mowa o ty jak przygotować się do wystąpienia publicznego, jakich słów używać a jakich sformułowanie unikać oraz jakim tonem mówić i kiedy, aby być wysłuchanym i osiągać swoje cele. Wiesza ta nie jest raczej przeznaczona dla osób początkujących swoją przygodę w MLM, gdyż te osoby z reguły potrzebują podstawowej wiedzy z zakresu budowy biznesu oraz produktu. Jednak, jeśli ktoś zechce zakupić ten pakiet nie będąc jeszcze Liderem MLM, wiedza ta również może okazać się przydatna z uwagi na omawiane tu relacje międzyludzkie, a te czy w domu, czy w szkole, czy w pracy czy w biznesie, są z nami każdego dnia i ciągle w nich uczestniczymy, będą w relacji z innymi.


Nowatorska ścieżka rozwoju i kariery dla Lidera MLM. Biznes relacji w systemie MLM. Część 5. Pakiet 4 w 1 - audiobook

83,69 zł 89,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!