Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nóż i busola. Fantazja magnetyczna znad Świdra – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Nóż i busola. Fantazja magnetyczna znad Świdra – audiobook
TANIEJ 5 %

Krzysztof Rejmer  

Artur Ziajkiewicz  

08.06.2020

polski

29 min

Saga Egmont

9788726548051

  • MP3

Opis

Młody mężczyzna przyjmuje pracę w Obserwatorium Magnetycznym w Świdrze. Niebawem zostaje wydalony za złośliwe ukrycie noża w pawilonie, gdzie znajdują się magnetografy, co powoduje zaburzenia prowadzonych pomiarów. Zwolniony, szuka pieniędzy w kasynie. Tam spotyka niejakiego Grabasza, który szantażem skłania go do popełnienia przestępstwa.

Opowiadanie zostało opublikowane w antologii, która stanowi pokłosie konkursu „Złoczyńcy w uzdrowisku” zorganizowanego z inicjatywy Biura Kultury i Promocji Powiatu Otwockiego w 2016 roku.

 

Krzysztof Jan Rejmer – twórca tekstów prozatorskich i poezji, autor artykułów naukowych oraz popularnonaukowych, fizyk, tłumacz. Autor opowiadań kryminalnych „Nóż i busola. Fantazja magnetyczna znad Świdra”, „Miała baba koguta” i „Amulet z kości włochatego nosorożca”, nagrodzonych odpowiednio III, II i I miejscem w następujących po sobie konkursach literackich organizowanych w Otwocku, zamieszczonych w tomach "Złoczyńcy w uzdrowisku", "Złoczyńcy w uzdrowisku 2" i „Złoczyńcy w uzdrowisku 3”.

Nóż i busola. Fantazja magnetyczna znad Świdra - audiobook

4,74 zł 4,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!