Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś nas rozprasza – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś nas rozprasza – audiobook
BestsellerTANIEJ 7 %

Cal Newport  

Krzysztof Plewako-Szczerbiński  

17.04.2019

17.04.2019

polski

462 min

Studio Emka

978-83-66142-27-5

  • MP3

Opis

W Pracy głębokiej ceniony autor i znany profesor informatyki Cal Newport mierzy się z rzeczywistością współczesnej epoki łączności. Zamiast dowodzić, że rozpraszanie uwagi jest złe, podnosi zalety jego przeciwieństwa – koncentracji. Książka jest podzielona na dwie części. W pierwszej autor argumentuje, że w prawie każdej branży praca głęboka przynosi ogromne korzyści. W drugiej przedstawia program systematycznych ćwiczeń, który opiera się na czterech zasadach i ma pomóc przestawić twój umysł i nawyki, abyś mógł opanować tę umiejętność.

W Pracy głębokiej, łączącej krytykę współczesnej kultury z praktycznym doradztwem, czytelnik znajdzie zapadające w pamięć opowieści – od kamiennej wieży w lesie, w której Carl Gustav Jung szukał skupienia, do podróży lotniczej do Tokio i z powrotem, dzięki której pionier mediów społecznościowych mógł skoncentrować się na pisaniu książki. Autor udziela też wielu rozsądnych rad, na przykład takich, że większość profesjonalistów powinna zrezygnować z mediów społecznościowych i że trzeba nauczyć się nudzić.

Praca głęboka to niezbędny podręcznik dla każdego, kto pragnie odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś rozprasza naszą uwagę.

Praca głęboka. Jak odnieść sukces w świecie, w którym ciągle coś nas rozprasza - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!