Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Prawiek i inne czasy – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Prawiek i inne czasy – audiobook
BestsellerTANIEJ 5 %

Olga Tokarczuk  

Maja Ostsszewska  

21.06.2012

polski

8:35:00

Wydawnictwo Literackie

9788308051481

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Obsypana nagrodami, bestsellerowa powieść Olgi Tokarczuk w doskonałej interpretacji Mai Ostaszewskiej.

Prawiek i inne czasy” jest jedną z najambitniejszych powieści, jakie powstały w ciągu ostatnich lat. Gdyby więc zasługi mierzyć ambicjami, byłaby ta powieść wielkim wydarzeniem. Ale książka Tokarczuk nie potrzebuje takiej miary. Broni się bowiem czym innym. Pięknem współodczuwania z naturą, umiejętnością znajdywania dramatyzmu w każdej szczelinie istnienia, frapującą refleksją egzystencjalną.

Przemysław Czapliński

Olga Tokarczuk otrzymała za Prawiek i inne czasy . Paszport „Polityki” (1996), Nagrodę Fundacji im. Kościelskich (1997), nominację do Nagrody Literackiej „Nike” i wygrała plebiscyt czytelników tej nagrody.

Prawiek i inne czasy - audiobook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    ANdrzej Midak/2017-06-08

    Jest to drugi audiobook Olgi Tokarczuk, którą mam możliwość, czy może zaszczyt słuchać...fantastyczna literatura, przypomina trochę Kraszewskiego, ale może to nie za dobre porównanie - tyle przemyśleń n/t praktycznie wszystkiego co dotyczy życia, napisane z poetycka wrażliwoscią - trudno mi sie bylo oderewać.... szczególnie polecam "dywagacje" na temat światów jak rowniez na temat postrzegania świata/Boga przez suczke Lale....fenomenalna interpretacja/narracja Maji Ostaszewskiej - tego głosu można słuchać godzinami!

1 - 1 z 1 opinii