Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 2 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 2 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Lilly Emme  

Monika Chrzanowska  

01.11.2021

01.11.2021

polski

94 min

Saga Egmont

978-87-26-92314-8

  • MP3

Opis

Ethan przyjeżdża do Snowdonii i rozmyśla o presji ze strony rodziny. Dawne wspomnienia zaczynają powracać, gdy przypomina sobie, czego oczekiwał od niego ojciec. Miał zrobić karierę i pewnego dnia przejąć majątek. To, że dostał się do najlepszego chóru męskiego w Cambridge dla jego najbliższych nie było żadnym osiągnięciem. Unikając swoich krewnych, Ethan wynajmuje małą chatkę w Walii. Udaje, że jest pisarzem, który potrzebuje ciszy i spokoju, aby tworzyć.

 

Holly przejmuje stary pub w wiosce i dokłada wszelkich starań, by doprowadzić lokal do porządku. W drodze na zakupy zderza się z rowerzystką, w której, ku wielkiemu zaskoczeniu, rozpoznaje gwiazdę filmową, Chloe. To nieoczekiwane spotkanie staje się początkiem bliskiej znajomości. Wkrótce jednak w Snowdonii zjawia się nieproszony gość, a Holly zostaje zmuszona do wyjawienia nowej przyjaciółce swoich mrocznych sekretów.

 

To druga część z serii „Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii”.

 

 

Cykl przyjemnych opowiadań pełnych śniegu i walijskich gór. Przedstawione historie przywracają wiarę w człowieka i dobro.

 

Lily Emme jest szwedzką pisarką, która wiele lat spędziła w Anglii. Specjalizuje się w pisaniu powieści „feel-good” (poprawiających samopoczucie), w które wkłada całe swoje serce, a jej książki są uwielbiane przez rzesze czytelników.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 2 - audiobook

12,08 zł 12,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!