Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 3 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 3 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Lilly Emme  

Monika Chrzanowska  

01.11.2021

01.11.2021

polski

82 min

Saga Egmont

978-87-26-92313-1

  • MP3

Opis

Holly przenosi się do posiadłości swojej przyjaciółki, aby uciec przed mężczyzną, który wysyła jej listy z pogróżkami. Kobiety wspólnie podejmują akcję ratunkową, mającą na celu sprowadzenie chorego i osamotnionego Ethana do przytulnej rezydencji Chloe.

 

Dzień przed Wigilią, Holly organizuje wielkie otwarcie swojego pubu. Pomaga jej w tym przystojny, lecz irytujący Baptiste, który, jak się okazuje, zna jej prześladowcę. Baptiste i Holly zaczynają planować zemstę na mężczyźnie.

 

Chloe próbuje zapomnieć o swoim smutku, skupiając się na sprawie Ethana. Razem chcą dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się Colinowi. Mimo, że w roli jego oprawcy policja widzi Ethana, Chloe zamierza udowodnić jego niewinność.

 

To trzecia część z serii „Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii”.

 

 

Cykl przyjemnych opowiadań pełnych śniegu i walijskich gór. Przedstawione historie przywracają wiarę w człowieka i dobro.

 

Lily Emme jest szwedzką pisarką, która wiele lat spędziła w Anglii. Specjalizuje się w pisaniu powieści „feel-good” (poprawiających samopoczucie), w które wkłada całe swoje serce, a jej książki są uwielbiane przez rzesze czytelników.

Świąteczne tarapaty w górzystej Snowdonii. Część 3 - audiobook

12,08 zł 12,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!