Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uśpienie – audiobook

BestsellerTANIEJ 7 %

Camilla Grebe  

Joanna Jeżewska   Anna Mrozowska   Jakub Kamieński   Albert Osik  

15.06.2020

15.06.2020

polski

793 min

Sonia Draga

978-83-66512-56-6

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Trzymająca w ogromnym napięciu opowieść o naszej współczesności naznaczonej narcyzmem i brakiem ograniczeń, a także historia miłości zdolnej przezwyciężyć ciemność.

Osiemnastoletni Samuel mimo woli utrudnia transakcję w branży narkotykowej, musi więc się ukryć przed bossem mafii, Igorem. Po jakimś czasie znajduje schronienie w niewielkiej miejscowości w Archipelagu Sztokholmskim, gdzie podejmuje pracę – pewna rodzina szuka asystenta dla syna cierpiącego na uraz mózgu.

Gdy Samuel wprowadza się do położonego na uboczu nad morzem domu pięknej Rakeli i jej syna, nic nie układa się zgodnie z jego wyobrażeniami. Zaskakuje go także własna matka – kochająca, ale nadopiekuńcza

Pernilla próbuje w bezkompromisowy sposób pomóc mu w zaprowadzeniu ładu w życiu.

Tymczasem droga inspektora policji Manfreda Olssona prowadzącego śledztwo w sprawie dwóch zabójstw nieoczekiwanie krzyżuje się z drogami Samuela i Pernilli. Kiedy śledztwo się komplikuje, Manfred

postanawia poszukać pomocy u wykwalifikowanej profilerki Hanne mieszkającej w Ormbergu.

Uśpienie - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Alek/2021-04-26

    Mamy w książce dwa wątki: po pierwsze policjanta, którego córeczka ulega ciężkiemu wypadkowi i który bada sprawę kilku morderstw, prawdopodobnie powiązanych z porachunkami gangsterskimi. Mamy też historię nastolatka, który wchodzi w biznes narkotykowy, a że zachowuje się wyjątkowo głupio, to naraża się wielkim bossom i musi się przed nimi ukrywać. Na początku to w gruncie rzeczy powieść obyczajowa, na końcu robi się z tego kryminał z nieoczekiwanym zakończeniem. Czyta/słucha się nieźle, ale pani Grebe pisywała już lepsze rzeczy. Audiobook jest dobrze czytany przez czwórkę lektorów.

1 - 1 z 1 opinii