Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uzdrowienie z poczucia krzywdy. Rozważania rekolekcyjne oparte na ćwiczeniach duchownych. Fundament – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Uzdrowienie z poczucia krzywdy. Rozważania rekolekcyjne oparte na ćwiczeniach duchownych. Fundament – audiobook
TANIEJ 5 %

Józef SJ Augustyn  

18.11.2019

polski

11:57:47

Wydawnictwo WAM

  • MP3

Opis

Prezentowane nagrania proponują medytację fundamentu Ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli pod kątem wewnętrznego uzdrowienia z poczucia krzywdy. Odczucie skrzywdzenia, jakie męczy nas nieraz latami, zniekształca nasze sumienia, deformuje oceny moralne, zafałszowuje nasze myśli, słowa i czyny. Żyjąc w głębokim poczuciu krzywdy, łatwo stajemy się podejrzliwi i skłonni widzieć w naszych bliźnich raczej zło niż dobro.

Rekolekcyjna atmosfera modlitwy i ciszy zaprasza do przekraczania niszczącego nas i nasze więzi poczucia skrzywdzenia. To, co w czasie osobistej modlitwy traktujemy nieraz jako rozproszenie: na przykład myśli krążące wokół krzywdy i krzywdziciela, bywa tak naprawdę owocem działania Ducha Świętego, który jest duchem prawdy, miłosierdzia, przebaczenia, współczucia i pojednania. Lękowe zepchnięcie krzywdy w lochy nieświadomości nie rozwiązuje przecież problemu. Wręcz odwrotnie, skrywana krzywda oddziałuje na nas destrukcyjnie. Przekraczanie poczucia krzywdy jest jednym z największych darów, jaki możemy ofiarować tym, których naprawdę kochamy.

Uzdrowienie z poczucia krzywdy. Rozważania rekolekcyjne oparte na ćwiczeniach duchownych. Fundament - audiobook

20,52 zł 21,60 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!