Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Alef – ebook

TANIEJ 5 %

Paulo Coelho  

25.10.2011

polski

240

Drzewo Babel

978-83-89933-13-3

Ocena: 3.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

Buntuję się. Decyduję. Zmieniam. Odnajduję siebie. Idę. Działam. Budzę się. Doświadczam. Podnoszę się. Marzę. Zwyciężam. Odkrywam. Wymagam. Myślę. Wierzę. Krzepnę. Rozwijam się. Pytam. Jestem.

Niektóre książki są do czytania. Alef napędza do życia.


Duchowa odyseja. Głęboko rozczarowany dzisiejszą rzeczywistością, targany wewnętrznymi konfliktami, tracący wiarę w siebie i w otaczający go świat, Paulo podejmuje bardzo osobistą podróż w czasie i przestrzeni. Przemierzając świat, wraca do swoich wcieleń, ponieważ, jak powiada, „szlak mojej wędrówki da się wyczytać z oczu innych, a jeśli chcę się odnaleźć, muszę się posłużyć tą mapą”. Po drodze poznaje różnych ludzi, z którymi kontakt zbliża go do celu, ale kluczem do ostatecznego przebudzenia, a zarazem odkupienia jest ponowne spotkanie z kobietą, którą kochał i którą podle zdradził ponad 500 lat wcześniej... Kolejna magiczna, pełna tajemnic podróż w towarzystwie Paula Coelho, który jak zwykle nas nie zawodzi.

Margaret Flanagan, „Booklist"

Alef - ebook

35,06 zł 36,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:4
  Krzysztof Siemieński/2013-10-10

  Dla miłośników prozy Paulo Coelho to pozycja obowiązkowa. Nie jestem entuzjastą tego autora, ale Alef nie jest książką nudną. Da się przeczytać bez bólu. Jak zwykle ogólnosłuszne mądre myśli autora, trochę kiczem trącące, ale cóż... Chłopska filozofia też czasami bywa podnosząca na duchu.

 • Ocena:3
  Stanisław Rozalski/2013-10-10

  Zakupiłem tę pozycję, sądząc,że będzie to w stylu Pielgrzyma lub Alchemika. Nic z tych tematów.
  Zapewne narażę się wielbicielom Paulo Coelho, stwierdzeniem, że jest to dla mnie jedna z najsłabszych jego książek
  Przeczytałem prawie wszystkie jego pozycje wydane w Polsce.
  Nie porywa głębią przemyśleń. Przyłapałem się na tym, że pobieżnie przelatuję całe fragmenty, co dawno mi się nie zdarzało. Miało być magicznie, mistycznie, transcydentalnie, a wyszło jak wyszło. Napisana z osobistymi odniesieniami, które dla wielu z nas nie są uniwersalne. Do pozycji nie wrócę po jakimś czasie jak mi się zdarzało z innymi książkami tego autora. Może z powodu mentorskiego tonu w jakim została ona napisana.

 • Ocena:4
  Karolina/2013-10-10

  Książka jest dobra, chociaż uważam, że starsze książki Coelho były jeszcze lepsze.

 • Ocena:4
  Beata/2012-07-01

  No cóż, dałam się namówić, „ no weź”, „ przeczytaj, warto”. Podeszłam do tego dość sceptycznie, No cóż, sięgając po kolejną książkę Paulo Coelho czegoż możemy się spodziewać wiara, mistycyzm, Tradycja. Osobiście sądzę, że „Alchemik” oraz „11minut” są najlepszymi dziełami autora, ale jak każdy wie są gusta guściki.
  Początki były trudne, nieciekawe, ale strona po stronie zorientowałam się nagle, że nie mogę przestać. Zaczynam zauważać, że również mam takie miejsce, w którym czuję dobrze i ciągnie mnie tam, i czuję się tam doskonale; tak jak bohaterowie tej książki w korytarzy pociągu. Również mam sen, który niezmiennie wraca do mnie od ponad 12 lat, już wiem co będzie, wiem, że dotrę tam…….. i nagle budzę się, nie mogąc nigdy przejść przez kolejny punkt. Być może teraz, gdy jestem bogatsza o nową wiedzę uda mi się?

1 - 4 z 4 opinii