Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Alex – ebook

TANIEJ 7 %

Pierre Lemaitre  

13.11.2013

13.11.2013

polski

325

Wydawnictwo Muza

978-83-7758-542-9

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Piszę tylko takie książki, które chciałby sfilmować Hitchcock.
Pierre Lemaître

Kim, tak naprawdę, jest Alex? Jest piękną, intrygującą i ponętną młodą kobietą. Czy to dlatego została porwana, skatowana, doprowadzona na skraj człowieczeństwa? Kiedy policja znajduje miejsce, gdzie była więziona, Alex już tam nie ma. Okazuje się inteligentniejsza od swego kata. To osoba, która niczego nie wybacza, niczego i nikogo nie zapomina.

Alex zostaje porwana przez starszego mężczyznę. W opuszczonym hangarze na przedmieściach Paryża oprawca przyszykował jej prawdziwe piekło. Nagą wepchnął do tak małej klatki, że Alex nie mogła się ani wyprostować, ani usiąść. Klatkę podwiesił u sufitu. Przerażona kobieta bezskutecznie błagała o litość. Kat odwiedzał ją dwa razy dziennie, robił zdjęcie komórką i  patrzył z nienawiścią. Jedynymi jej towarzyszami były wygłodniałe szczury. Z każdym dniem było z nią gorzej, cierpiała z zimna, głodu, pragnienia... Kiedy mężczyzna długo nie przychodził, Alex  zrozumiała, że czeka na jej śmierć. Postanawia walczyć. Wpada na koszmarny pomysł, by nasączać swą krwią węzeł na sznurze, który podtrzymuje klatkę w powietrzu. Żądne jej krwi szczury przegryzają sznur. Alex uwalnia się i ostatkiem sił wraca do domu.

Wkrótce rusza w podróż. Dlaczego ogłusza dwóch mężczyzn i kobietę i zabija wlewając im do ust kwas siarkowy? Czemu tak popełnia samobójstwo, by wyglądało na zabójstwo?

Alex jest mrożącym krew w żyłach thrillerem o diabolicznej konstrukcji i zupełnie nieprzewidywalnej akcji. Jego autor do perfekcji opanował sztukę suspensu i budowania atmosfery strachu.

Alex - ebook

26,03 zł 27,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Anna/2015-01-16

  Super książka kryminalna. Główna bohaterka budzi różne skrajne emocje: sympatie i współczucie, nienawiść, znów współczucie i żal, sympatię. Fajnie się ją czyta. Szkoda, że nie ma przetłumaczonej pierwszej części pt. "Travail-soigne"

 • Ocena:5
  Aneta Kostecka/2013-12-11

  Czyta się jednym tchem. Emocje na każdej stronie, ciekawość i...niewiadoma!Rewelacja!

1 - 2 z 2 opinii