Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bez odwrotu. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza. Część 2 – ebook

TANIEJ 5 %

o. Augustyn Pelanowski  

polski

335

Paganini

978-83-89049-73-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Komentarze do Ewangelii św. Mateusza, część 2

Nawrócenie jest rozpoczęciem pracy nad sobą. Bezbożność to swoiste bezrobocie, które zaniedbuje rozwój duchowy. Nawrócenie, to jedyny gatunek zajmowania się sobą, który nie jest egoizmem. Rozpoczyna się wtedy, gdy pragniemy uwielbiać Chrystusa we własnym ciele – pracując nad życiem, aby zaowocowało wiecznością. Ale nikt nie może się podjąć tej pracy, dopóki nie zostanie natchniony, wezwany, powołany, obdarowany pragnieniem nawrócenia.

Cóż mamy z tego świata? Jedynie zaszczyt obecności Boga w naszym życiu, poza tym wszystko staje się mdłym prochem. Bez względu na to, gdzie jesteśmy, ważne jest - z kim; bez względu na to, czy jesteśmy w Jerozolimie czy w Babilonie, ważne, że z Bogiem.

o. Augustyn Pelanowski

 

 

W Wydawnictwie paganini ukazały się również komentarze do Ewangelii św. Jana – „Zranione Światło”, komentarze do Ewangelii św. Łukasza - „Fale łaski”, komentarze do Ewangelii św. Marka - „Głębiny miłosierdzia i komentarze do Ewangelii św. Mateusza, część 1 - „Ogień”.

 

Bez odwrotu. Komentarze do Ewangelii św. Mateusza. Część 2 - ebook

24,25 zł 25,53 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jacek Bober/2019-04-25

    Ojciec Augustyn Pelanowski - Wspaniały przewodnik na dni ciężkie jak i te radosne. Mądre słowa człowieka żyjącego Bogiem dla wszystkich potrzebujących natchnienia

1 - 1 z 1 opinii