Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czereśnie zawsze muszą być dwie – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Magdalena Witkiewicz  

10.05.2017

polski

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-287-0

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Drzewo czereśni potrzebuje innego drzewa, aby rosnąć i dawać owoce.

Tak jak człowiek, gdy kocha – rozkwita.

Zosia Krasnopolska otrzymuje w spadku od pani Stefanii zrujnowaną willę w Rudzie Pabianickiej. Rudera okazuje się domem z duszą uwięzioną w dalekiej przeszłości. Stary dom otoczony sadem – niegdyś bardzo piękny – kryje sekrety swoich mieszkańców. Zosia powoli zgłębia jego tajemnice. Kiedy na jej drodze pojawi się Szymon, odkryje najważniejszy sekret: dowie się, czym są prawdziwa przyjaźń oraz miłość. Zrozumie, że tak jak drzewa czereśni muszą rosnąć obok siebie, by wydać owoce, tak ludzie muszą się kochać, by ich wspólna droga przez życie miała sens.

Powieść o przeszłości zaklętej w każdym dniu i o darach, które otrzymujemy od losu, jeśli patrzymy także sercem…

Najnowsza powieść Magdaleny Witkiewicz to historia o tym, że nawet najbardziej niepozorna decyzja wpływa na nasze życie, a przeszłość zawsze wybrzmiewa w teraźniejszości.

Czereśnie zawsze muszą być dwie - ebook

25,55 zł 26,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Maja/2019-02-14

    Bardzo fajny pomysł na książkę współczesną z wątkiem historycznych poszukiwań. I gdyby autorka nie wdawała się w owe historyczne szczegóły zapewne wyszłoby lepiej. Niestety cześć historyczna powieści jest nierealna i dla bardziej zorientowanego czytelnika nielogiczna. Natomiast warstwa współczesna bardzo fajnie została nakreślona i to sprawiło, że całkiem nieźle bawiłam się przy czytaniu.

1 - 1 z 1 opinii