Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom czwarty – ebook

TANIEJ 7 %

Katarzyna Puzyńska  

15.11.2016

15.11.2016

polski

576

Prószyński Media

9788380978010

Ocena: 4 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Była komisarz Klementyna Kopp po czterdziestu latach wraca w rodzinne strony. Na prośbę matki ma przyjrzeć się sprawie pewnego morderstwa. W drodze do Złocin znika jednak bez śladu. Mieszkańcy zgodnie twierdzą, że nigdy nie dotarła do miasteczka, ale aspirant Daniel Podgórski odkrywa, że musiało być inaczej. Dlaczego wszyscy kłamią? Co stało się z Klementyną? Kto maluje tajemnicze graffiti z czarną szubienicą i podrzuca martwe ptaki? Jaki ma to związek z okrutną egzekucją, dokonaną nad jeziorem Bachotek w październiku 1939 roku?  
Dom czwarty” to siódmy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów. 


Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

Dom czwarty - ebook

28,27 zł 30,40 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Magda/2019-10-06

  Bardzo podobało mi się wplecenie do książki wątku historycznego, który ją ubogacił. Sam kryminał również okazał się interesujący. To co mnie zirytowało to zakończenie, miałam wrażenie, że autorka nie bardzo wiedziała, jak całą sprawę rozwiązać. Mimo to z przyjemnością wróciłam do wykreowanych przez nią bohaterów.

 • Ocena:4
  Efemeryda/2017-07-16

  Lektura pokaźnych rozmiarów, sprawnie napisana, warsztatowo dobra, intryga jest nawet wielowątkowa. Rzeczywiście trudno ustalić przed czasem, kto morduje, bo autorka zadbała by nie dawać zbyt wielu wskazówek.
  O ile do kryminalnej intrygi ma autorka dryg i potrafi ją wielopiętrowo skomplikować w trakcie narracji, to już wpleciony w to wszystko los głównego bohatera trochę mnie wkurzył. Taki on ci biedny i bezradny. Poza tym zastanawiam się, co ma do policji autorka. Rozumiem, że tam też ludzie, ale żeby w każdym tomie, a niektórzy nawet z tomu na tom robili się BE, to już mi trudno zrozumieć.
  Nie jest to typowa książka na jeden wieczór. Należy zarezerwować sobie więcej czasu, można ją wtedy smakować.

 • Ocena:4
  Joanna/2016-12-06

  Mam wrażenie, że ta część "przygód" policjantów z Lipowa jest trochę bardziej zagmantwana niż poprzednie. Ale akcja ciekawa i bardzo zaskakujące jej zwroty. Już czekam na kolejną książkę tej autorki.

1 - 3 z 3 opinii