Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Egomaniac – ebook

TANIEJ 5 %

Vi Keeland  

06.04.2018

polski

392

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66074-20-0

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zadziorne love story bestsellerowej autorki Gracza i serii MMA Fighter

Emerie Rose poznaje Drew Jaggera w nietypowych okolicznościach. Bierze go za przestępcę, który włamał się do jej biura. Okazuje się jednak, że przystojniak jest właścicielem lokalu, a Emerie została oszukana przez człowieka, który wynajął go jej bezprawnie.

Po kilku godzinach spędzonych na posterunku Drew lituje się nad dziewczyną i składa ofertę nie do odrzucenia. W zamian za pomoc w biurze pozwala jej zostać w lokalu, dopóki nie znajdzie własnego. Terapeutka małżeńska i cyniczny prawnik rozwodowy zostają skazani na pracę obok siebie.

Pełna temperamentu Emerie powinna być wdzięczna i nie komentować pracy Andrew. Nie może się jednak powstrzymać. Para wdaje się w potyczki słowne i dokucza sobie na każdym kroku. Z każdym dniem przyciąganie między nimi jest coraz większe.

___

Gdybym mogła wybrać jedno życzenie, które miałoby się spełnić to chciałabym, aby Vi Keeland wydawała nową książkę tygodniowo. Egomaniac jest bez wątpienia jedną z najlepszych książek 2017 roku. – Book Babes Unite

Egomaniac - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Maja/2019-02-16

    Byłam całkiem przyjemnie zaskoczona tą książka. Autorka ma lekki styl, sprawnie kreśli fabułę, a wszystkie wątki zostały logicznie zakończone. Bohaterowie też zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Polecam.

1 - 1 z 1 opinii