Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Farma lalek – ebook

TANIEJ 7 %

Wojciech Chmielarz  

01.10.2014

19.06.2013

polski

368

Czarne

9788375366426

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki staż w Krotowicach miał być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.

"W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji". Piotr Bratkowski

Farma lalek - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maja/2020-04-21

    Bardzo dobry kryminał podejmujący ważną społecznie tematykę. Rewelacyjnie napisany z inteligentnym komisarzem Mortką, który nie jest jakimś super bohaterem, ma swoje wady, ale też mnóstwo zalet. polecam Końcówka zupełnie mnie zaskoczyła. Podczas lektury świetnie się bawiłam i polecam wszystkim miłośnikom gatunku.

1 - 1 z 1 opinii