Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gra pozorów – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Jim Butcher  

29.01.2021

28.01.2021

polski

464

MAG

9788366712911

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) magicznego prywatnego detektywa działającego w Chicago. Okazuje się, że nasz „zwyczajny” świat jest pełen dziwacznych i zaczarowanych stworzeń, a większość z nich nie ma dobrych zamiarów wobec ludzi. Tutaj do akcji wkracza Harry.

Królowa Mab postanowiła spłacić jeden ze swoich długów, wykorzystując zdolności Harry’ego, który musi pomóc grupie złoczyńców dowodzonych przez jego znienawidzonego wroga, Nicodemusa Archleone, włamać się do skarbca w Nigdynigdy.

Problem w tym, że skarbiec należy do Hadesa, władcy Podziemnego Świata, a Dresden jest przekonany, że Nicodemus nie zamierza dopuścić, by ktokolwiek z jego drużyny przeżył to doświadczenie. Dresden zawsze słynął ze sprytu, ale tym razem będzie musiał obmyślić wyjątkowo skuteczną intrygę, by ujść z życiem…

Gra pozorów - ebook

39,06 zł 42,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Robert/2021-04-04

    Autor tradycyjnie nie daje odpocząć swojemu bohaterowi, ale chyba wyjątkowo nie od pierwszej strony ani pierwszego rozdziału. Jednak jak już Harry wsiądzie do rollercoaster'a to będzie w nim jechał do ostatniej strony. Znających Dresdena nie trzeba zachęcać do sięgnięcia po tytuł. Jeśli jeszcze nie czytaliście jego przygód najlepiej zacznijcie od pierwszej części. W treści są nawiązania do poprzednich historii (najczęściej jedno lub dwu zdaniowe wspomnienia, które moim zdaniem lepiej przeczytać w całości). Szybko przeczytana książka, pozostaje znowu czekać na tłumaczenie następnych części.

1 - 1 z 1 opinii