Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Harry Hole 13: Krwawy Księżyc – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Jo Nesbø  

23.11.2022

23.11.2022

polski

448

Wydawnictwo Dolnośląskie

9788327163615

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Życie Harry’ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może mieć śmiertelne konsekwencje. Harry wyrywa się z alkoholowego ciągu, żeby ratować nową znajomą z rąk kartelu narkotykowego.

W tym czasie w Oslo zostają zamordowane dwie dziewczyny. Główny podejrzany – potentat na rynku nieruchomości – wynajmuje Harry’ego, by udowodnił jego niewinność. Jeśli w ciągu dziesięciu dni uda się doprowadzić do wykrycia zabójcy, detektyw zdobędzie pieniądze, którymi spłaci dług Lucille.

Hole tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Zegar tyka bezlitośnie, Harry popełnia błędy, morderca bawi się ze wszystkimi w kotka i myszkę. A nad Oslo niebawem wzejdzie Krwawy Księżyc…

Harry Hole 13: Krwawy Księżyc - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Raf Rad/2022-12-24

  Jo Nesbo długo kazał czekać na kolejną odsłonę przygód Harrego Hole, ale zdecydowanke czekać było warto. Niezmiennie wysoki poziom, intryga wciągająca a sam Harry jest jeszcze przyjemniej nieznośny niż dotąd. Polecam fanom Nesbo i Hole’a.

 • Ocena:5
  Sylwanka/2022-12-03

  Kolejny tom serii o Harrym Hole. Po śmierci ukochanej kobiety Hole udaje się do Los Angeles, żeby zapić się na śmierć. Poznaje tam podstarzałą aktorkę, która zaciągnęła ogromny dług u bardzo niebezpiecznych ludzi. Żeby jej pomóc, Harry zobowiązuje się wyjaśnić sprawę morderstwa dwóch kobiet w Oslo, o które podejrzany jest potentat na rynku nieruchomości. W tym celu tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Czy zdążą zanim nad Oslo znów wzejdzie Krwawy Księżyc?
  W najnowszej powieści Jo Nesbo wraca do swojego bohatera w wydaniu, które dobrze znamy z pierwszych części serii. Hole jest mroczny i zdeterminowany, żeby niezależnie od wszystkiego rozwiązać sprawę i złapać psychopatę - od tego zależy życie więcej niż jednej osoby... A przy tym nieustannie walczy z nałogiem - z lepszym lub gorszym rezultatem. Mamy więc wszystko co jest niezbędne dla dobrego kryminału - wciągającą zagadkę, twisty fabularne oraz głównego bohatera, którego - pomimo jego wad - nie da się nie lubić. Pozostaje mieć nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie z Harrym Hole.

1 - 2 z 2 opinii