Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Igrając z ogniem – ebook

TANIEJ 7 %

Tess Gerritsen  

29.05.2016

18.05.2016

polski

320

Wydawnictwo Albatros

978-83-7985-330-4

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Autorka bestsellerowej serii “RIZZOLI & ISLES” tym razem napisała thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji u progu drugiej wojny światowej.

Julia Ansdell, skrzypaczka, matka trzyletniej Lilly, podczas pobytu w Wenecji wchodzi w posiadanie partytury z zapisem nutowym utworu „Incendio” skomponowanego przez nieznanego muzyka Lorenzo Todesco. Gdy Julia próbuje zagrać utwór, jej córka wpada w szał, zabija kota i próbuje skrzywdzić matkę. Jaki jest związek pomiędzy dziwnym zachowaniem dziewczynki a nieznanym utworem muzycznym? Tropy wiodą do Wenecji lat 40. XX wieku i związku dwojga młodych muzyków, który nie miał szans na powodzenie we Włoszech Benito Mussoliniego.

 

Wyobraźnia Gerritsen pozwala jej docierać do tak mrocznych i przerażających zakamarków ludzkiej psychiki, że Edgar Allan Poe i H.P. Lovecraft wydają się przy niej niewiniątkami.

Chicago Tribune

Jeden z najbardziej wszechstronnych głosów w świecie dzisiejszych thrillerów.

Providence Journal

Tess Gerritsen od dawna była na liście moich ulubionych autorów thrillerów. Ale „Igrając z ogniem”, to strzał w zupełnie nowym kierunku. Spróbujcie przeczytać pierwszy rozdział i całą resztę nie niszcząc stron książki w rozgorączkowaniu. Książka robi niesamowite wrażenie. Jest TAK dobra!

David Baldacci

Igrając z ogniem - ebook

26,88 zł 28,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Ewa W/2020-03-07

    Książki Tess Gerritsen są intrygujące, zawsze musisz przeczytać szybko, żeby dowiedzieć się, kto jest sprawcą:) Lubię książki tej autorki i polecam wszystkim, którzy chcą trochę dreszczyku i nie tylko, w lekturze.

1 - 1 z 1 opinii