Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jack Reacher. Nocna runda – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Lee Child  

04.04.2018

polski

432

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-251-5

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH SERII SENSACYJNYCH NA ŚWIECIE:

PONAD 100 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻEK, DOSTĘPNYCH W 97 KRAJACH I PRZETŁUMACZONYCH NA 42 JĘZYKI.

To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.

Wysiadł na postoju, żeby rozprostować kości, i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point, kiedy tam studiował. Ten, sądząc po wielkości, należał do kadetki. Jak to się stało, że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód, by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak, że pytane osoby pożałują, że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardziej podsyca jego determinację.

Pozna historię właścicielki sygnetu, nawet jeśli będzie musiał stanąć sam przeciwko bandzie harleyowców, spacyfikować miejscowego mafiosa, sprzymierzyć się z dziwnym człowieczkiem w garniturze i przemierzać dzikie pustkowia Wyoming.

Kawał mięsistej, mocnej, energetycznej prozy, która łapie czytelnika za kołnierz i nie puszcza, dopóki nie dotrzemy do ostatniej strony. Lee Child jest jak Jack Reacher. Nie do podrobienia i nie do pokonania.

Wojciech Chmielarz, - autor kryminałów

Jack Reacher. Nocna runda - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Dawid Okon/2018-05-02

  Bardzo ciekawa książka, fajna akcja i fabuła. Coś co spodoba się osoba lubiącym ten gatunek. Jeden minus, wciąga tak mocno ze nawet nie wiadomo kiedy a dochodzimy do ostatniej strony. Polecam

 • Ocena:4
  AGATA KONWIŃSKA/2018-04-22

  Lee Child nadal na fali. Czyta się dobrze i szybko. Reacher nadal zachwyca. Problem narkomanii i lekomanii poruszony w książce był dla mnie bardzo interesujący. Naprawdę polecam

 • Ocena:5
  Romuald Pala/2018-04-15

  Jack Reacher wraca w wielkim stylu. Usiłuje wyjaśnić dlaczego pierścień akademia West Point znalazł się w lokalnym lombardzie.

1 - 3 z 3 opinii