Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jesz, pijesz, rozpamiętujesz? Uwolnij się z pułapki zgubnych nawyków – ebook

TANIEJ 7 %

Susan Nolen-Hoeksema  

26.01.2022

26.01.2022

polski

296

Zwierciadło

978-83-8132-351-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Co jest przyczyną błędnego koła objadania się, nadużywania alkoholu i rozpamiętywania, w które wpada tak wiele kobiet? Dlaczego próbują zagłuszyć negatywne uczucia jedzeniem lub alkoholem?

Uznana psycholożka i ekspertka w dziedzinie psychiki kobiet i depresji Susan Nolen-Hoeksema analizuje, w jaki sposób te trzy problemy, które nazywa „toksycznym trójkątem”  mogą wspólnie stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i równowagi psychicznej. Nawet 80 procent kobiet, które zgłaszają problemy związane z jednym z elementów tego toksycznego trójkąta przyznaje, że cierpi także w związku z pozostałymi dwoma „ramionami” tej niszczycielskiej triady.

Z książki dowiesz się m.in. jak:

– wykorzystać własne mocne strony emocjonalne i osobowościowe

–  pokonać stres spowodowany destrukcyjnym jedzeniem i piciem napadowym oraz rozpamiętywaniem

–  przekuć słabości w mocne strony

– ustanowić nowe realistyczne standardy, dzięki którym zachowasz zdrowie

– unikać pułapek toksycznego trójkąta.


Dzięki empatii oraz racjonalnemu podejściu  Susan Nolen-Hoeksema pomaga kobietom budować skuteczne i zdrowe strategie i wieść życie, na jakie zasługują.


Susan Nolen-Hoeksema - była profesorem Wydziale Psychologii Uniwersytetu Yale. Jej badania koncentrowały się na depresji i regulacji nastroju. Otrzymała nagrody za badania nad depresją, regulacją nastroju i gender studies, w tym nagrodę David Shakow Early Care Award oraz nagrodę Leadership Award od American Psychological Association. Opublikowała ponad 100 artykułów naukowych i kilkanaście książek, w tym książek naukowych, podręczników i poradników na temat zdrowia psychicznego kobiet. Autorka bestsellera Kobiety, które myślą za dużo.

Jesz, pijesz, rozpamiętujesz? Uwolnij się z pułapki zgubnych nawyków - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!