Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kłamca – ebook

TANIEJ 7 %

Tomasz Białkowski  

02.07.2020

02.07.2020

polski

155

Saga Egmont

978-87-26-57221-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Przed znanym warszawskim dziennikarzem śledczym Pawłem Werensem kolejne zawodowe wyzwanie. Sprawy komplikują się już na samym początku, gdy okazuje się, że morderca wybrał na swoje ofiary osoby z najbliższego otoczenia Werensy. Ofiarą padł znany z „Drzewa morwowego” stryj dziennikarza wraz z żoną. Na plecach mężczyzny zabójca umieścił tajemniczy napis: Szadrak.
A to dopiero początek serii morderstw. Paweł Werens rozpoczyna śledztwo, które ponownie prowadzi go do wydarzeń sprzed lat. Czy uda mu się wyśledzić i zatrzymać zabójcę nim zginie kolejny człowiek?

Kłamca” to drugi tom z trylogii Tomasza Białkowskiego o dziennikarzu śledczym Pawle Werensie. Pierwszy tom nosi tytuł „Drzewo morwowe”, zaś zwieńczeniem serii jest najnowsza powieść „Król Tyru”.

Tomasz Białkowski (ur. 1969-) – polski pisarz. Debiutował w 2002 roku zbiorem opowiadań "Leze". Rok później ukazała się sztuka "Drzewo". W 2005 roku wydał minipowieść "Dłużyzny", której fragmenty opublikowano w antologii prozy polskiej prestiżowego niemieckiego kwartalnika "die horen". Kolejna powieść "Pogrzeby” znalazła się w finale literackiej nagrody Warmii i Mazur "Wawrzyn". W 2008 roku Białkowski opublikował dwie powieści: "Mistrzostwo Świata" oraz "Zmarzlina". Białkowski wielokrotnie publikował w prasie krajowej, jego prozę prezentowano też w kilku antologiach. Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Kłamca - ebook

12,08 zł 12,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!