Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kocham, kochanym jestem – ebook

TANIEJ 7 %

Piotr Gałązka  

03.07.2012

28.03.2012

polski

52

E-bookowo

978-83-63080-80-8

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Powieść Kocham, kochanym jestem  opowiada o losach Sebastiana i Pawła. Oboje są w sobie zakochani na zabój. Marzą, by zamieszkać w Anglii i legalnie wyjść za mąż. Lecz na drodze do ich szczęścia stoi była dziewczyna Sebastiana, która informuje chłopaka, że jest ojcem jej dziecka, a ona sama zrobi wszystko, by odzyskać ukochanego. Okazuje się jednak, że zależy jej jedynie na pieniądzach Sebastiana.

Komplikuje się również życie Pawła: pewnego dnia zjawi się u niego tajemnicza kobieta, podając się za jego matkę. Chłopak natomiast wyjawi ojcu prawdę o swojej orientacji seksualnej...

Czy Paweł i Sebastian będą szczęśliwi?

Opis

Powieść Kocham, kochanym jestem opowiada o losach Sebastiana i Pawła. Oboje są w sobie zakochani na zabój. Marzą, by zamieszkać w Anglii i legalnie wyjść za mąż. Lecz w drodze do ich szczęścia stoi była dziewczyna Sebastiana, która informuje byłego, że jest ojcem… wszystko uczyni by powrócić do Sebastiana, tak naprawdę do jego pieniędzy.

Pojawi się tajemnicza kobieta, która uzna Pawła za swego syna. Również w tym czasie Paweł przyzna się tacie o swojej orientacje seksualnej, na tą wiadomość, tato skreśli syna z życia.

Czy ukochani będą szczęśliwi z sobą…?

Kocham, kochanym jestem - ebook

9,30 zł 10,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Czyt/2012-12-30

    Nie polecam. Bardzo słaba i naiwna. Porażka

1 - 1 z 1 opinii