Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kogo kochasz? – ebook

TANIEJ 7 %

Jennifer Weiner  

12.07.2017

12.07.2017

polski

Sonia Draga

978-83-8110-202-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Rachel Blum i Andy Landis mają po osiem lat, gdy spotykają się po raz pierwszy w poczekalni izby przyjęć pogotowia ratunkowego. Rachel, szpitalną weterankę z wrodzoną wadą serca, intryguje chłopiec, który ze złamaną ręką trafia na pogotowie zupełnie sam. Dziewczynka zaczyna z nim rozmowę i opowiada mu bajkę. Kiedy Andy zostaje zabrany do gabinetu, a Rachel odesłana do szpitalnej sali, oboje sądzą, że już nigdy się nie zobaczą.
Rachel dorasta na Florydzie, jest ukochaną córką zamożnych rodziców, ma też spore grono szkolnych przyjaciół. Andy wręcz przeciwnie, mieszka w Filadelfii tylko z mamą, z trudem utrzymującą ich oboje. Chłopak ma jednak pewien talent – potrafi biegać.
Wbrew temu, co sądzili tamtego dnia w szpitalu, Andy i Rachel wielokrotnie się spotykają – połączeni przypadkiem, historią i wspomnieniem tego pierwszego wieczoru, który zmienił bieg życia każdego z nich.
„Opowieść o miłości pomimo przeciwności losu”. People
„To Gwiazd naszych wina dla wszystkich dorosłych”. Glamour
„Połączenie Jednego dnia i Kiedy Harry poznał Sally”. The Skimm

Kogo kochasz? - ebook

27,90 zł 30,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Wiesława Kamińska/2019-07-09

  Mile zaskoczyła mnie ta książka, ciekawa i bardzo życiowa. Rachel i Andy po raz pierwszy spotykają się w szpitalu - ona chora na serce jest stałym bywalcem tego miejsca, on trafia tam, bo złamał rękę. Choć jest to krótkie spotkanie to udaje się tej dwójce dzieci nawiązać nić porozumienia, która będzie miała wpływ na ich późniejsze życie..
  Towarzyszymy im od lat dziecięcych po dorosłość.
  Historia ciekawa bo i postacie nietuzinkowe, ona Żydówka z dobrze sytuowanej rodziny, otoczona opieką przez troskliwych rodziców, on mulat wychowywany jedynie przez matkę, znający realia biedy. Połączenie tych dwóch światów wiąże się z wieloma problemami, nad którymi naprawdę warto się pochylić.
  Tylko zakończenie jest rozczarowujące. Nie lubię historii bez zakończenia, a tu aż się prosi o rozwinięcie ewentualnie epilog, niestety tego mi zabrakło.

1 - 1 z 1 opinii