Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ksin na Bagnach Czasu – ebook

TANIEJ 7 %

Konrad T. Lewandowski  

15.03.2017

15.03.2017

polski

320

Nasza Księgarnia

9788310132048

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ksin na Bagnach Czasu” to ostatnia część „Sagi o kotołaku”, napisana przez Konrada T. Lewandowskiego po 27 latach od rozstania z serią. W ten sposób dobiega końca jedno z najciekawszych przedsięwzięć literackich w historii polskiej fantasy.

Po Bagnach Czasu snują się cienie rzeczy, które były lub przynajmniej być mogły... Kotołak spotyka tam samego siebie, a to musi zmienić wszystkie jego plany. Pod wpływem tego doświadczenia postanawia wraz z całym swoim ludem wrócić do Suminoru i założyć na Międzykontynencie kolejne już państwo. Wymaga to jednak przeniesienia fragmentu Pierwszego Świata, co może się skończyć magicznym kataklizmem na miarę drugiego upadku Onego. Pewne jest, że nie można ufać magom ani tym bardziej zaangażowanym w szalony projekt demonom. Co jednak nastąpi, gdy władcy koczowników przyjdzie się zmierzyć z samym królem Redrenem?

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych, powieści historyczno-przygodowych, SF i fantasy, w tym wznawianej obecnie w poszerzonej wersji „Sagi o kotołaku”.

Ksin na Bagnach Czasu - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Efemeryda/2018-10-06

    Koniec drogi Ksina od bohatera walczącego ze swoją demoniczną naturą przez Ksina ojca rodziny do Ksina twórcy prężnego nezależnego państwa. Koniec wieńczy dzieło chciałoby się powiedzieć. Niestety mnogość wątków i dynamika akcji sprawiają, że fabuła jest poszarpana, schematyczna i powtarzalna co negatywnie wpływa na przyjemność z lektury. Tak jakby autor znudził się Ksinem i postanowił ostatecznie, ale niestety zbyt szybko, zakończyć losy bohatera jednocześnie dając czytelnikowi wyjaśnienie także PRZYSZŁOŚCI.
    Oczywiście nadal czyta się z zainteresowaniem, ale...opowieść jest ledwie przeciętna.

1 - 1 z 1 opinii