Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kształt nocy – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Tess Gerritsen  

16.10.2019

16.10.2019

polski

352

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-805-0

Ocena: 2.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Każda kobieta, która znalazła się w tym domu, tam umarła...

Ona może być następna.

Ava Collette, próbując uciec od swojej tragicznej przeszłości, przeprowadza się z Bostonu do małego miasteczka na wybrzeżu Maine. Zamierza napisać książkę, której nie może skończyć od miesięcy. Jeśli jednak potrzebowała spokoju, to nie wybrała najlepszego miejsca do życia.

Atmosfera w wynajętym starym domu nie sprzyja pracy – regularnie pojawia się w nim tajemniczy gość… A mieszkańcy miasteczka, w którym doszło do szeregu niewyjaśnionych morderstw, skrywają wiele mrocznych sekretów.

Coraz bardziej zaniepokojona Ava dochodzi do wniosku, że jeśli sama nie podejmie śledztwa w sprawie zabójstw – i to szybko – może się stać kolejną ofiarą.

Kształt nocy - ebook

28,83 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Ewa W/2020-02-21

  Książki Tess Gerritsen są intrygujące. Czyta się jednym tchem i czeka na następne. Bohaterowie Ci sami więc czuję się zintegrowana z nimi. Polecam, przeczytasz i będziesz chciał więcej:)

 • Ocena:1
  Halina Grice/2019-12-26

  Tess rozmieniła się na drobne. Ta ksiązka to kompletne nieporozumienie, zupełnie nie rozumiem dlaczego powstała. Jeśli to miał być eksperyment, to zupełnie nieudany. Nawet nie chce mi się komentować. Przytoczę słowa mojego kolegi "coś w stylu - przyszedł duch, babę buch, baba fik a duch znikł" - Jarek, lepiej bym tego czegoś nie skomentowała, mam nadzieję, że się nie obrazisz za ten cytat.
  Dla wielbicieli twórczości Tess, tej którą znają i kochają, to będzie wielkie rozczarowanie. Dla osób, które nie znają jej twórczości i szukają czegoś w stylu romansu paranormalnego ( bo nawet nie wiem, do jakiej kategorii tę książkę zaliczyć) może się wydać interesująca i ekscytująca. Ja niestety tego nie kupuję i bardzo mi przykro, że doszło do sytuacji, kiedy muszę tak okrutnie skrytykować moją ulubioną autorkę.
  Fani autorki - nie czytajcie, szkoda oczu, szkoda czasu. Broń Boże nie kupujcie - wywalicie pieniądze w błoto.
  Pozostali czytelnicy niech czytają na swoją własną odpowiedzialność.
  Ja tej pozycji mówię stanowcze NIE!

1 - 2 z 2 opinii