Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kuszenie Gracie – ebook

TANIEJ 5 %

Santa Montefiore  

19.06.2019

polski

432

Świat Książki

9788381394338

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore.

JOJO MOYES

Autorka bestsellerów, Santa Montefiore, powraca w niezapomnianej opowieści o miłości utraconej i odzyskanej, osadzonej w pięknej scenerii włoskich krajobrazów.

Gracie Burton mieszka w spokojnym Devon. Nieczęsto opuszczała tę miejscowość w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Jej córka Carina prowadzi świetnie prosperujący interes w Londynie. Nie ma czasu dla swojej 17-letniej córki Anastazji, więc wysłała ją do szkoły z internatem. Jeszcze mniej czasu ma dla starzejącej się matki. Trzy kobiety niewiele o sobie wiedzą. Kiedy Gracie dostrzega reklamę tygodniowego kursu gotowania, prowadzonego na wsi w Toskanii, nie może się jej oprzeć. Przeznacza na podróż oszczędności życia. Carina i Anastazja towarzyszą jej, choć nie mają pojęcia, dlaczego Gracie namówiła je na tę przygodę. Nic nie wiedzą o kolejach losu Gracie, bo też babcia nieczęsto o nich wspominała. Nie mają pojęcia, jaki niebywały sekret skrywa.

Każdy, kto lubi Joanne Harris lub Mary Wesley, pokocha nastrojowe romanse Montefiore.

Mail on Sunday

Santa Montefiore trafia w sedno jak mało która pisarka.

SARRA MANNING

Kuszenie Gracie - ebook

31,25 zł 32,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-07-12

    Jestem wielką fanką książek Santy Montefiore i kupuję wszystko, co wpadnie mi w ręce. Zawsze jest to znakomita lektura, choć tym razem tylko dobra, bo liczyłam na więcej. Losy życiowe Gracie, owszem ciekawe, ale nie porwała mnie ta książka tak, jak wiele innych tej autorki.

1 - 1 z 1 opinii