Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Małe wielkie rzeczy – ebook

TANIEJ 7 %

Henry Fraser  

21.09.2018

21.09.2018

polski

176

Insignis Media

9788366071360

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Henry Fraser miał siedemnaście lat, kiedy w wyniku tragicznego wypadku w jednej chwili zmieniło się niemal wszystko.

Sparaliżowany od szyi w dół, Henry pokonał niewyobrażalne trudności, by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym, jak w wyzwaniach, które stawiało przed nim życie, zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu, że każdy dzień może być dobry.

Dziś Henry jest brytyjskim artystą malującym za pomocą ust i mówcą motywacyjnym. Jego pierwsza wystawa indywidualna „Z dnia na dzień” odbyła się w czerwcu 2016 roku. Namalowany przez niego obraz zamieszczono na okładce „The Scrum”, dodatku do magazynu „The Times”. Henry Frazer trafił na siódme miejsce w rankingu Power 100 z 2017 roku – listy najbardziej wpływowych osób niepełnosprawnych żyjących w Wielkiej Brytanii.

Małe wielkie rzeczy przemówią do każdego, kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile, która pokona największe trudności.

Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób, jakie spotkałam. - J.K. Rowling, autorka serii o Harrym Potterze i przedmowy do „Małych wielkich rzeczy”.

Małe wielkie rzeczy - ebook

23,16 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Iwona /2018-10-26

  Jest jesień, pogoda nie sprzyja pogodnemu myśleniu i jest wam źle. Oto idealna książka na ten czas :) Moje serce zdobyła.
  "Małe wielkie rzeczy" to historia Henry'ego Frasera, który po nieszczęśliwym wypadku podczas nurkowania nie mógł ruszyć się od szyi w dół. I choć ta niepełnosprawność powinna być okrutnym zrządzeniem losu, to uczyniła go jeszcze bardziej silniejszym człowiekiem.
  W książce Henry opisuje wszystkie zmagania radzenia sobie z paraliżem, życiem na wózku inwalidzkim oraz o pomocy rodziny i przyjaciół. To także opowieść o rozwijaniu pasji - dziś Henry jest brytyjskim artystą malującym za pomocą ust i mówcą motywacyjnym
  Dzięki tej książce możemy sie przekonać, że nie ma żadnych ograniczeń. Nie można się poddawać, ale znaleźć inną drogę życia. Każdy nowy dzień to dobry dzień.
  Ta książka to mieszanka smutku (wiele łez poleciało podczas czytania), tragedii, ale też nadziei, cierpliwości i zwycięstwa.
  Genialny i inspirujący człowiek. Polecam, każdy powinien przeczytać tę książkę :) W trudnych chwilach na pewno będę do nie wracać. Lepsza niż jakikolwiek poradnik.

  "Bycie wdzięcznym polega na rozglądaniu sie dookoła, otwieraniu oczu na wszystkie małe rzeczy, które uważamy za oczywiste"

1 - 1 z 1 opinii