Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Metodologia w studiach europejskich. VI Ogólnopolskie Europeistyczne Warsztaty Metodologiczne dla Doktorantów i Habilitantów – ebook

TANIEJ 7 %

Monika Klimowicz  

17.09.2020

polski

231

CeDeWu

978-83-7941-400-0

  • PDF

Opis

Niniejsza publikacja jest wynikiem szóstej edycji Ogólnopolskich Europeistycznych Warsztatów Metodologicznych dla Doktorantów i Habilitantów. Istotą prezentowanej pracy są założenia teoretyczne i metodologiczne możliwych obszarów badawczych, które podejmowane są obecnie w studiach nad integracją europejską.


Każda z przedstawionych metodologii badawczych została uzupełniona merytorycznie i metodologicznie. Stanowi to niezwykle ważne i cenne źródło informacji na temat możliwości zastosowania prezentowanych założeń metodologicznych w procesie badawczym.


Problemem podjętym w recenzowanej pracy, w ujęciu generalnym, jest bez wątpienia próba teoretycznego wyjaśnienia relacji i zależności, a tym samym interakcji występujących w ramach wspólnoty integracyjnej, jaką kształtuje Unia Europejska i jej wszystkie podmioty. W tym kontekście uzasadnionym celem publikacji jest ukazanie znaczenia pogłębionych opracowań naukowych dotyczących perspektyw teoretycznych i metodologicznych w studiach europejskich.
Prof. zw. dr hab. Zbigniew Czachór

Metodologia w studiach europejskich. VI Ogólnopolskie Europeistyczne Warsztaty Metodologiczne dla Doktorantów i Habilitantów - ebook

61,38 zł 66,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!