Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java – ebook

TANIEJ 5 %

Chris Richardson  

30.08.2020

polski

504

Wydawnictwo Naukowe PWN

978-83-01-21223-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Skuteczne tworzenie aplikacji opartych na mikroserwisach wymaga opanowania nowej wiedzy i praktyk architektonicznych. W tej wyjątkowej książce pionier architektury mikroserwisowej i posiadacz tytułu Java Champion – Chris Richardson – zgromadził, skatalogował i wyjaśnił 44 wzorce rozwiązujące problemy, takie jak dekompozycja usług, zarządzanie transakcjami, zapytania i komunikacja między usługami.

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java uczy, jak tworzyć i wdrażać wysokiej jakości aplikacje oparte na mikroserwisach. Ten nieoceniony zestaw wzorców projektowych opartych na dziesięcioleciach doświadczeń z systemami rozproszonymi, dodaje także nowe wzorce tworzenia usług i łączenia ich w systemy, które są skalowalne i działają niezawodnie w rzeczywistych warunkach. Ten praktyczny przewodnik to coś więcej niż tylko katalog wzorców. To zbiór porad pomagających w projektowaniu, implementacji, testowaniu i wdrażaniu aplikacji zbudowanej z mikroserwisów.


W książce:

  • Jak (i dlaczego!) korzystać z architektury mikroserwisowej
  • Strategie dekompozycji usług
  • Zarządzanie transakcjami i wzorce zapytań
  • Skuteczne strategie testowania
  • Wzorce wdrażania, w tym kontenery i środowiska bezserwerowe.

 

Książka jest przeznaczona dla profesjonalnych programistów znających typową architekturę aplikacji korporacyjnych. Zawiera przykłady w języku Java.

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java - ebook

113,05 zł 119,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!