Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mimo wszystko – ebook

TANIEJ 7 %

Monika Sawicka  

08.12.2015

01.12.2015

polski

Replika

9788376743578

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Książki Moniki Sawickiej są jak spotkania z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę

i pomoże ponieść największe nawet ciężary.

Miłość potrafi głęboko zranić i zniknąć na zawsze. Jak żyć w świecie bez miłości? Schować się przed ludźmi? Przestać jeść i pić? Nie dbać o siebie? W kim szukać oparcia, gdy miłość przestaje być najważniejsza?

Ukochany Natalii wypowiada pod jej adresem wiele gorzkich słów. Chce „przerwy”, która pozwoli mu zobaczyć, czy ich związek ma szansę przetrwać. Przez kolejnych dziesięć dni nie mają się ze sobą kontaktować. Tymczasem Natalia wyjeżdża w Tatry ze swoją przyjaciółką. Spotkani tam ludzie zmienią dotychczasowe życie kobiet nie do poznania.

Mimo wszystko pokazuje, że człowiek jest w stanie znieść więcej, niż mu się wydaje. Że dzięki wsparciu przyjaciół może pokonać wszystkie przeszkody, nawet te, które wydają się nie do pokonania. Historia dwóch przyjaciółek wzrusza i bawi do łez, skłania do refleksji, daje nadzieję na lepsze jutro i pozwala dostrzec,  to co w życiu jest najważniejsze.

Mimo wszystko - ebook

21,30 zł 22,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Agata Rejman/2016-02-02

    Trudno tą pozycję nazwać książką, co najwyżej nowelą. Liczy ledwo 120 stron z czego pierwsze 12 zajmują jakieś liczne pochwały od czytelników, myślę, że przesadzone. Wydać 21 żł za nowelkę o wyczynach dwóch lasek w Zakopanem nie było warto.

1 - 1 z 1 opinii