Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Może kiedyś, innym razem – ebook

TANIEJ 7 %

Joanna Gawrych-Skrzypczak  

16.04.2018

16.04.2018

polski

Czwarta Strona

9788379768998

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Anna, właścicielka pensjonatu i stadniny koni w Miętach, nie może ułożyć sobie życia. Niepowodzenie w zawodach i rozterki sercowe to dopiero początek. Rodzinne historie sprzed lat, które zawsze stanowiły ważną część jej codzienności, przypomną o sobie...  Anna zauważa, jak wiele w życiu przegapiła. Nie zawsze uda się nadrobić straty, a płomiennego uczucia nic już nie wskrzesi. Czy serce dobrze jej podpowie?

 Tymczasem jej przyjaciółka, Aśka, również zmaga się z dylematem miłosnym. Czy angażować się znowu w problematyczny związek z człowiekiem, który ją zranił? A może Aśka ulegnie urokowi przystojnego Włocha, który odwiedził ją w odziedziczonym dopiero co domu? Nieoczekiwany spadek kryje w sobie wielką tajemnicę, a przybysz z zagranicy pomoże Aśce odkryć tragiczne wojenne losy jej bliskich.

 

Klucz do rozwiązania wszystkich zagadek leży w dawnych zapiskach, pozostawionych listach, straconych szansach… Czy bohaterki odkryją prawdę o wielkiej, niespełnionej miłości, którą los zagnał kiedyś daleko, poza granice ojczyzny?

 

"Pięknie opowiedziana historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wojenne traumy, pogmatwane ludzkie losy i miłość, której wszyscy pragną." Ałbena Grabowska

Może kiedyś, innym razem - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-04-16

  Trzeba przyznać, że jest to kolejna ciekawa powieść, w której teraźniejszość harmonijnie przeplata się z przeszłością. Przypomina o ważnych wydarzeniach.
  Poza tym sam powrót do Mięt, które poznaliśmy już w książce „Księżyc jest kobietą”, spotkanie z mieszkającymi tam ludźmi należy uznać za miłe doświadczenie dla czytelnika.
  Odpowiada mi sposób pisania Joanny Gawrych – Skrzypczak, jasny, klarowny i absolutnie niemęczący. Bardzo dobra książka na czas, kiedy niekoniecznie mamy ochotę na coś bardzo ambitnego, a jednocześnie chcemy dobrze opowiedzianej, interesującej historii.

1 - 1 z 1 opinii