Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Naprawdę prosty angielski, czyli proaktywna instrukcja obsługi języka angielskiego – ebook

TANIEJ 24 %

Arkadiusz Pecyna  

06.03.2019

16.10.2018

polski

443

Język Prosty Publishing

978-83-948414-1-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

O książce Naprawdę prosty angielski

Ile jest książek, które próbują wykładać Ci gramatykę do głowy i przy okazji mnóstwo niezrozumiałych rzeczy? Niestety jest ich bardzo dużo. Jakiś czas temu powstała nietuzinkowa książka, a dzięki wiedzy tam zapisanej zbliżasz się do aktywnej znajomości angielskiego i wypływasz spokojnie na wody poznawania angielskiego.

Książka otworzyła oczy wielu adeptom języka angielskiego, uczniom i ich nauczycielom!

Zwykłe książki mówią o wyłącznie o gramatyce, o której dowiadujesz się zbyt wcześnie... bo znajomość gramatyki nie jest potrzebna do porozumiewania się nowym językiem – spójrz na przedszkolaków, które znają 0 (słownie: zero) zasad gramatyki.

Książce przyświeca myśl nie o nauce mówienia językiem obcym, a spokojnym przyswajaniu nowego języka. Dowiadujesz się, jak w sposób najprostrzy podejść do poznawania języka i przejść do bardziej zaawansowanych informacji i zasad - narzędzi.

To książka, która opowiada historię człowieka (autora), który dzięki poznaniu języka odmienił swój los. To książka o tym, jak poznawał angielski. Dzisiaj ty możesz skorzystać z jego doświadczeń i w końcu zacząć korzystać z języka angielskiego.

Dzięki książce Naprawdę prosty angielski język do tej pory nieznany czytelnikowi przestaje być tajemnicą. Autor stroni w niej od określenia „język obcy”. Jest on zdania, że kiedy nowy język nazywamy „obcym”, od razu stawiamy się w opozycji do jego poznawania. Coś, co nieznane i obce, w jednej chwili potrafi skutecznie odstraszyć. Według badań wspominanych w tej publikacji człowiek jest w stanie uczyć się nowych rzeczy przez całe życie. Z tego względu książka ta może być przydatna osobom, które chcą nauczyć się nowego języka, niezależnie od ich wieku.

Dla kogo ta książka?

Zawarte tutaj liczne „sposoby na angielski” są niezastąpione nie tylko dla samodzielnych adeptów języka angielskiego. Przydadzą się też wszystkim tym, którzy chcieliby poznać często nowe sposoby i podejście do nauki tego języka. W niniejszej publikacji opisano metody i narzędzia, które pozwalają na przyswojenie prostych zasad angielskiego. Informacje te bazują na gramatyce, ale są podane w strawny dla czytelnika sposób. Książka zawiera też obszerną część gramatyczną dla bardziej zaawansowanych. Oprócz informacji dotyczących stricte języka angielskiego czytelnik znajdzie tutaj szereg motywujących zasad postępowania, historii i przykładów, które pomogą mu rozpocząć tę ekscytującą podróż i obrać kurs w kierunku aktywnej znajomości tego języka.

Naprawdę prosty angielski, czyli proaktywna instrukcja obsługi języka angielskiego - ebook

35,70 zł 47,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!