Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nastolatek dla początkujących – ebook

TANIEJ 5 %

Leszek Talko  

24.05.2017

polski

220

Zwierciadło

978-83-65456-83-0

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Trudno dziwić się konsternacji rodziców, gdy zamiast dobrze znanego, może czasem kapryśnego, ale jakże uroczego dziecka, nagle pojawia się w domu tajemnicza, nieodgadniona istota.

NASTOLATEK.

W szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na youtube, wraca ze szkoły i nieustannie gra na komórce, doprowadzając rodziców do pasji. Wieczorem niemal nie odchodzi od konsoli i najwyraźniej gada z jakimiś ludźmi przez mikrofon. Przez cały czas jest gdzieś indziej (w tym 24/7 w mediach społecznościowych), a jeśli już cokolwiek powie o miejscach, w których bywa, to i tak nic z tego nie rozumiemy.  Oto on, NASTOLATEK, istota tajemnicza.

Autor bestsellerowego cyklu Dziecko dla…  Leszek Talko postanowił odbyć podróż do świata, a raczej cyberświata, nastolatków. Terra incognita, o której dorośli nie wiedzą niemal nic.

Nastolatek do początkujących jest niczym wyprawa Marco Polo do Chin. Tak jak wenecki kupiec ruszył w wielką podróż do całkowicie nieznanego kraju, tak Leszek Talko wyruszy z dziećmi do ich świata, po to by pomóc sobie i nam zrozumieć… nastolatka.

Leszek Talko - znany felietonista, publicysta i pisarz. Uznanie czytelników przyniosły mu pisane wspólnie z żoną Moniką Piątkowską cykle felietonów  ukazujące się w „Gazecie Wyborczej” zebrane następnie w książkach Talki w wielkim mieście oraz Talki z resztą.

Ojciec dwójki dzieci, swoje doświadczenia opisał w książkach Dziecko dla początkujących, Dziecko dla średnio zaawansowanych, Dziecko dla profesjonalistów i Dziecko dla odważnych oraz serii Pitu i Kudłata. Pod pseudonimem Wiktor Hagen wydał trzy znakomite kryminały. 

Nastolatek dla początkujących - ebook

34,10 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:1
  Nic nie rozumiejący niemota - wg autora tego arcydzieła /2018-12-23

  Odradzam.

  Grafomania i ignorancja wsparta ciągnącymi się w nieskończoność opwoieściami o niczym. Jeżeli ten arcydzieło zostanie przewodnikiem dla zagubionych rodziców to z nastolatków wyrosną dorośli, których jedynym zajęciem będzie zbijanie kasy na coraz większych idiotyzmach publikowanych np na YT. No ale świetnie się będą między sobą dogadywać.

  Dawno żadna lektura mnie tak nie zniesmaczyła.

  Wszystkim rozsądnym ludziom miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ojciec nastolatki.

1 - 1 z 1 opinii