Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nauka o klimacie – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Marcin Popkiewicz   Aleksandra Kardaś   Szymon Malinowski  

07.11.2018

07.11.2018

polski

Sonia Draga

978-83-8110-752-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Globalne ocieplenie to temat bardzo „gorący”, wywołujący emocje i ożywione dyskusje: od rozmów w gronie znajomych po wystąpienia polityków w ogólnopolskich mediach. W dyskusjach tych napotkać można wiele nieporozumienia, wyobrażeń odległych od stanu wiedzy naukowej i mitów klimatycznych, wypowiadanych z niezmąconą pewnością siebie na zasadzie „na czym jak na czym, ale na klimacie to każdy się zna”.

Nauka o klimacie – jak każda dziedzina współczesnej nauki – jest bardzo rozbudowana i kompetentne wypowiadanie się w jej zakresie wymaga sporej wiedzy. Znajdziemy ją w „Nauce o klimacie”, zgrabnie łączącej przystępną formę książki popularnonaukowej z poziomem merytorycznym podręcznika akademickiego.

Nauka o klimacie - ebook

46,50 zł 50,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2021-09-20

    Ta naukowa książka w poważny i usystematyzowany sposób przedstawia problem kryzysu klimatycznego i globalnego ocieplenia. W skrócie: ludzkości grozi katastrofa klimatyczna i niewiele lub zgoła nic nie robimy, aby ją powstrzymać. Nie jest to łatwa ani optymistyczna lektura, ale wysiłek z pewnością się opłaci. 

1 - 1 z 1 opinii