Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nie odpisuj – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Marcel Moss  

04.09.2019

04.09.2019

polski

400

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-931-2

Ocena: 3.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Już ponad pół miliona Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety.
Thriller, na który czeka cały Internet.

Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość...
To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko mnie. Nie tylko ja mam pod górkę.

Czy możesz wierzyć ludziom, których poznajesz w internecie?

Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pogrążona w depresji kobieta zaczytuje się w problemach obcych ludzi, których cierpienie dodaje jej otuchy. Wydaje jej się nawet, że zna swoich czytelników lepiej niż oni sami.

Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że dziewczyna traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażające niż to opisywane w zwierzeniach.

Gdyby tylko nie odpisała na tę wiadomość…

Oboje jesteśmy nierozumiani. Oboje tkwimy w próżni, gdzie nikt nie słyszy naszego wołania o pomoc.

Nie odpisuj - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:3
  Halina Grice/2020-11-04

  „Nie odpisuj” to książka o wszystkim i o niczym. Bardzo irytująca, mimo że mogłaby być naprawdę dobrą historią. Niestety, autor tego nie udźwignął. Poruszane wątki są bardzo ważne, jednak sposób ich przedstawienia zupełnie do mnie trafił. Czułam się skacowana śledząc wątek Martyny, kobiety uzależnionej od alkoholu i środków nasennych. Czułam się zbrukana czytając historię Michała i jego związku z Agatą, znęcającą się nad nim fizycznie i psychicznie. Czułam się brudna po zakończeniu lektury. Szkoda, liczyłam na emocjonującą lekturę tymczasem pozostał mi po niej tylko niesmak.

 • Ocena:4
  Edyta/2019-11-25

  Niezwykle wciągający thriller, niestety zakończenie nieco rozczarowuje.

1 - 2 z 2 opinii