Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Niedoskonały cud – ebook

TANIEJ 7 %

Andrea De Carlo  

13.09.2017

13.09.2017

polski

344

Bukowy Las

9788380741102

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Romantyczna, kojąca opowieść, w której rockowy rytm łączy się z komediową lekkością, a lodowe smaki lata z melancholijną refleksją nad czasem, za którego sprawą wszystko się zmienia

W prowansalskim miasteczku włoszka Milena Migliari prowadzi lodziarnię, w której realizuje autorskie pomysły. Jej dzieła to niedoskonały cud, bo prędzej czy później lody zostają zjedzone albo się po prostu rozpuszczają. Zupełnie jak uczucia w związku dwojga ludzi. Dlatego Milena zrezygnowała z układów z mężczyznami i od kilu lat dzieli życie z przyjaciółką Viviane. Wszystko zmienia się, kiedy na koncert do sennego miasteczka przyjeżdża angielski rockman Nick Cruickshank. W pewnym momencie ich drogi się przecinają. W ciągu zaledwie trzech dni rozwój wypadków przyspiesza, zamieniając się w wir ekscytujących zdarzeń.

Niedoskonały cud - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2019-07-17

    Smakowita powieść romantyczna, jak wszystkie z serii "Kochaj i gotuj" Niedoskonały cud to historia, przy której będziecie się dobrze bawić, o ile dacie jej szansę się rozkręcić. To intrygująca obyczajówka, której zakończenie w teorii można przewidzieć, zaś w praktyce nie jest ono już takie oczywiste. Jeśli zatem macie ochotę na historię nieco trudniejszą pod względem tematycznym, gdyż nie boicie się wyzwań i macie ochotę poznać tajemnicę lodów Mileny... Sięgnijcie po tę powieść, zwłasza teraz, gdy wakacje w pełni.
    Naprawdę polecam!

1 - 1 z 1 opinii