Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nieprawdopodobna ucieczka Uriasza Heepa – ebook

TANIEJ 7 %

H.G. Parry  

07.09.2022

07.09.2022

polski

520

Świat Książki

9788382895391

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Charley Sutherland przez całe życie ukrywał niezwykłą umiejętność, nad którą nie w pełni panuje: potrafi sprowadzać postacie z książek do rzeczywistości.

Jego starszy brat, Rob – młody prawnik z normalnym domem, normalną narzeczoną, wiodący zupełnie zwyczajne życie – ma nadzieję, że ów sekret rodzinny zniknie, jeśli Charley przestanie wykorzystywać swą umiejętność, a z barków Roba zostanie zdjęty obowiązek chronienia brata przed światem z powieści.

Jednak postacie literackie zaczynają dokazywać w mieście braci, co grozi zniszczeniem świata. Tym razem jednak nie jest to robota Charleya. Ktoś jeszcze jest obdarzony niezwykłą umiejętnością. Zadaniem Charleya oraz niechętnego Roba jest powstrzymanie tego kogoś, najlepiej zanim którykolwiek z czytelników doczyta do Końca.

„Akt ogromnej odwagi… Parry pisze z intuicją Sherlocka Holmesa, szczodrym sercem Dawida Copperfielda i nawiedzoną duszą Doriana Graya”.

Jordanna Max Brodsky

„Radosna przejażdżka przez wszystkie wasze ukochane opowieści. Zabawna, ujmująca, błyskotliwa i chwytająca za serce”.

Tasha Suri

„Przezabawna przygoda, wywołująca dreszcze podobnie jak „Nigdziebądź” Neila Gaimana Jedna z najśmieszniejszych książek tego roku”.

Mike Chen

Nieprawdopodobna ucieczka Uriasza Heepa - ebook

38,13 zł 41,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!