Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Nocny powrót – ebook

TANIEJ 7 %

Sebastian Fitzek  

17.02.2021

polski

333

Amber

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Gdy ktoś poznaje datę swojej śmierci, to tak jakby już zaczął umierać...

Nocny Powrót – specjalna linia stworzona dla kobiet, które wracają nocą do domu. I boją się. Głos w telefonie ma im towarzyszyć, uspokajać, a w razie najgorszego wezwać pomoc. Do tej pory najgorsze nigdy się jeszcze nie zdarzyło...

Sobota, godzina 22, Nocny Powrót.
Jules Tannberg odbiera swoje pierwsze zgłoszenie. Dzwoni młoda kobieta. Jest przerażona. Twierdzi, że idzie za nią mężczyzna, który już kiedyś ją zaatakował. Mężczyzna, który po spędzeniu z nią upojnej nocy nabazgrał na ścianie sypialni jej własną krwią pewną datę. Datę jej śmierci.
Ten dzień ma nadejść już za niecałe dwie godziny...

Nocny powrót - ebook

37,01 zł 39,80 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:2
  Halina Grice/2021-03-16

  Uwielbiam Fitzka, wszyscy to wiedzą. Nie chciałabym napisać tego w czasie przeszłym, ale po tej książce nie jestem pewna, czy chcę dalej czytać jego książki. Nie wiem, co się popsuło, autor, czy ja, ale że popsuło, to wiem z całą pewnością.
  Takiego nagromadzenia obrzydlistwa nawet mnie, zaprawionej w bojach, trudno było strawić. To miała być z założenia książka o przemocy w rodzinie. Coś jednak nie wyszło i powstał jakiś obrzydliwy, sadomasochistyczny twór, żerujący na najniższych instynktach. Do tego pełen groteskowych sytuacji, które zamieniły ten utwór w kosmiczny cyrk.
  Mam ogromną nadzieję, że to jednorazowy wybryk autora. Chciałabym go dalej lubić. A może to ja robię się zbyt wrażliwa? Czyżby starość?

1 - 1 z 1 opinii