Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Obsesja – ebook

TANIEJ 7 %

Tara Isabella Burton  

27.02.2019

27.02.2019

polski

336

Czarna Owca

9788380156906

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Mroczny, sugestywny i wciągający thriller debiutującej pisarki, który rozgrywa się w olśniewającej scenerii Nowego Jorku.

Louise nie ma nic. Lavinia na wszystko. Po przypadkowym spotkaniu te dwie kobiety nawiązują bliską przyjaźń, która może okazać się toksyczna. Utalentowany pan Ripley epoki cyfrowej, pasjonująca opowieść podejmująca klasyczny temat obsesji w sposób ujmująco nowatorski i świeży.

Obsesja - ebook

29,75 zł 31,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:3
  Wiesława Kamińska/2019-03-18

  Ta książka, to debiut. Zastanawiam się, jak mam ją ocenić? W zajawce napisano : "mroczny thriller", "nowatorskie i świeże podejście do tematu obsesji". Wszystko się zgadza. Na brak emocji nie można narzekać. Ja jednak nie chcę czytać takich książek. To na pewno nie jest to moja bajka...
  Trudno odmówić autorce kreatywności, bo pomysł naprawdę nietuzinkowy. Doskonale nakreśliła cechy charakteru wszystkich bohaterów. Co dla mnie jest nie tak? Długimi chwilami książka jest odrażająca, budzi zbyt wiele negatywnych emocji, wprowadza chaos, stoi w sprzeczności z moim systemem wartości, a pod względem estetyki dla mnie to kompletna demolka. I jeśli komuś przyszło do głowy, że thriller "rozgrywa się w olśniewającej scenerii Nowego Jorku", to spytam, gdzie doznał tego olśnienia? Może w scenerii nocnego klubu, gdzie goście tarzaja sie we własnych odchodach?!
  Może jestem starej daty? Oceńcie sami

1 - 1 z 1 opinii